Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç Içi Kilit Lamba Sorunu Yardım

Faruk Çelik

Soru

İyi akşamlar arkadaşlar, bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Akşam arabadan indikten sonra kapıları kumanda ile kilitleyip içeri doğru baktığımda sol kapı üzerindeki kapıları kitleme düğmesi üstündeki led lamba yanıyor ve sönmüyor, normal mi acaba yardımcı olursanız sevinirim. 2015 tit. tdci

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

İyi akşamlar arkadaşlar, bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Akşam arabadan indikten sonra kapıları kumanda ile kilitleyip içeri doğru baktığımda sol kapı üzerindeki kapıları kitleme düğmesi üstündeki led lamba yanıyor ve sönmüyor, normal mi acaba yardımcı olursanız sevinirim. 2015 tit. tdci

Araç kendisini korumaya aldığında bile mi sönmüyor yani yaklaşık 40 dk idi sanırım. Eğer öyleyse sönmesi lazım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Birazdan tekrar inip bakiyim. Akü bitmez inşallah. Sağol kardeşim.

Bitmez bitmez, iyi günlerde kullanın. Civic'ten sonraki düşüncelerinizi burada açacağınız yeni başlık ile alalım değil mi ? :)

http://www.focusclubtr.com/forum/13-benim-arabam/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Biz konuları silmiyoruz Faruk bey, özel bir durum varsa ayrı tabiki.

Amaç her zaman herkese kolay yardım edebilmek; yarın bir başkası burayı okuyarak tekrar yanı şeyleri sormasın diye. Sizde ilerde, sorularınızı sormadan önce arama yapabilirsiniz böylelikle hem zamandan kazanırsınız hem bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ek: Konu etiketlerine help arkadaşlar yazmışsınız. Bu da yanlış mesela :) Lütfen bununla ilgili uyarı ve kuralları göz atınız veya boş bırakınız.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bildiğim kadarıyla 25 dk sonra tamamen kapanır.O vakte kadar bekler diye biliyorum.Kaldı ki küçücük led lambayı aylarca sorunsuz yakabilir Ozan hocamın da dediği gibi.

Yani bir sorun yok,rahat olun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.