Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford yıl sonu kampanyalarına giriş

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Focus'u yenilesek mi ?

30 + 24 = ecoboosttttttt

Ayda 1 bin lira. Alınabilir :)

Kesinlikle, yalnız stok durumları bir tuhaf, Ecoboost'da sorun yok gibi, ancak diğerlerinde donanım ve karoseri seçenekleri mantık ötesi.

Sanki Otosan Alman Otosan'ına "ya arkadaşlar biliyoruz siparişte geç kaldık, ama siz elinizde ne varsa verin bakalım başımızın çaresine" demiş ve müşteriye yedirme politikası uygulayacakmış gibi bir izlenim edindim, bilemedim doğrusu.

Bu arada Almanya Ford fabrikası siparişlere yetişemiyor, bireysel kullanıcı siparişleri için önümüzdeki yıla ancak gün veriyorlar, var olan siparişlerde de haftalarca sarkma mümkün.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'u yenilesek mi ?

30 + 24 = ecoboosttttttt

Ayda 1 bin lira. Alınabilir :D

--- iPhone Yolladı ---

bence yenileyin valla sizede bir tane F3 çekelim ya sizinki 2008 :D valla çok güzel olurr fiyatlar çok iyi ama size bugün otokoçdaki tecrübemden söyliyim 2012'de işte ocak şubat ayında sonyler geliyor gibime geldi çünkü fordun sitesi sapıttı c-max fiyat yok oldu fiestalara sony konuldu site yenilendi focus alacaklar yada yeni bir ford bekleyin çünkü birşey dönüyor daha çözemedim ama 2012 de değişicek ekimde falanda değil direk ocak yada şubat bu kampanyada ellerinde kalanları satıp yeni sonylilerle bol bol gelir elde etmek amaçları :)

BUYRUN KAPIDA SATILMIŞ SAHİBİNİ BEKLEYEN BİR 1.4 Fiesta otomatik vitesli ve sonyli fiesta full herşey de var valla bugun bakarken acaba bendemi bundan alsam dedim :)resimler

img2011110800046.jpgimg2011110800047.jpgimg2011110800048.jpg

Batu Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony nin cevabı yukarda yazılı aslında.

Ne zaman stok sorunu kalkar , o zaman fiesta ve cmax gibi gelecektir...

Arabaya gelince, my Ford Touch gelecek bunu bilerek değişmek zor.. Zaten araç 31 binde.. Masrafı yok henüz.. Sorun çıkmaz ins boyle gider kısmet ne olacak bakalım :) saglık olsun

--- iPhone Yolladı ---

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence değer ne de olsa f3 ve 2012 :) tabiki bana kalmamış ama

my touch seneye bu zamanlar herhalde dimi bide :D

aslında orta konsolda focus ile fiestada aynı bence ocakta yada aralık sonlarına doğru focusa bu sony sistemi sokacaklar çünkü orta konsoldaki radyoyu gösteren ekranda aynı yani focusa sony geliyor inş..

Batu Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla fiestada oto.park olsa gerçekten alınası bir araç ama benim ford almamın tek nedeni otomatik park ve türkçe sesli kontrol sistemi fiestada sesle kontrol var ama otomatik park yok bide anahtarsın giriş çıkış falan gayet güzel yapmışlar bide oto. parkı koysalarmış kafasız ford :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusa Sony gelirse aynen fiestadaki gibi olacak zaten,çünkü aynı ölçülerde...Artık hurdacılardan bulur alırız ucuza :)) Focusun asıl ihtiyacı anahtarsız giriş ve sedanların arka stoplarına led uygulaması...Birde arka kapıların iç açma kollarına da ön açma kolları gibi led ışık uygulaması yapılabilir belki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya yakup napıcan navigasyonu Allaseversen, Benim arabada sen İPHONE un ile gayet güzel kullandın navigasyonu,bluetooth ilede sesi verdi arabanın hoparlöründen..Araca entegre navigasyon bence çok da gerekli bişi diil,navigasyon dediğin portatif olur.Günümüzde bütün telefonlarda navigasyon var zaten...Haa bu arada nooldu benim iphone jailbreak olayı?Hani haber verecektin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çıksa verecem ama yok hala..

Buarada benim iphonum var ee diğerlerinin var mı ? Yani bunun için demiyorm ben lazımlık tartışılık gereklilik tartışılır ama eksik demek bence rakibine göre denilir ancak...

Hepsinde navi mevcut focus'a da gelecek ama şuan bu eksik benim görüşüm bu..

Zevkler tartışılır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.