Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Problemi

Fuat Baykl

Soru

Merhaba Arkadaşlar,

Benim 2006 benzinli otomatik bir focusum var trend modeli, yeni aldım sayılır 1 ay olmadı.. Direksiyon hidroliğinde bir sorun var gaza basınca direksiyon hidrolik, gazı bırakınca çok sert hatta hidrolik olmayan arabalardan daha sert oluyor.. park etmekte zorlanıyorum. Ford servisine götürmedim abartı fiyatları yüzünden ama direksiyoncu bir ustaya sordum, direksiyon powerı değişecek eskisini bana verirsen sana tamir görmüş bir powerı 300 e takarım dedi, yine düzelmezse direksiyon kutusunu da değiştireceğim totalde 1200 gibi bir masrafın olur dedi.. bana rakamlar uçuk geldi basit bir arıza gibi ama sizler daha iyi bilirsiniz ? Daha önce bu problemi yaşamış olan var mı ? Ne önerirsiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bence o usta abartmış.İşlem görmüş parçaya 300 vericeğine servise git derim

Bende abartılı bir fiyat verdiğini düşünüyorum.. işlem yaptırmadım o yüzden, servisler direk değiştirme yoluna gidiyor onlar daha fazla bir fiyat çıkaracaktır tahminimce.. basit bir arıza olabilir diye soruyorum aslında sizlere :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende abartılı bir fiyat verdiğini düşünüyorum.. işlem yaptırmadım o yüzden, servisler direk değiştirme yoluna gidiyor onlar daha fazla bir fiyat çıkaracaktır tahminimce.. basit bir arıza olabilir diye soruyorum aslında sizlere :)

Sen yinede servise git en azından arıza tespiti yaptır arızayı öğrenip araştırmak daha mantıklı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.