Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

ön basık kalıyor , motor daha kilolu olduduğu için . yani aslında biryerde ön tarafın darbe emme eğrisi azalıyor da diyebiliriz  

Sanki önler normalde arka hiç düşmemis gibi geldi ama tek degisken motor oldugundan dedigin mantikli. Eibach takasim var ama bilemedim ya soyle sorunu olmayan ST spoiler veya renkli kadran gibi olsa ya bunlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanki takıp sökmek 10 dakka sürüyor da , hastayım bu esnafa ben yaa :zha:.

Yayları takan, yazılım yaptırdığım arkadaş. Dostluğumuz var baya. Yani beğenmesem gerçekten sökecekti. (yay takma işlemi 1 saat sürdü)

UHP_Tyre_YU62.jpg

Şık diye rahatsız bir elbise giymek gibi bir durum bu... 

Hayırlısı!

Bahsettiğim gibi, lastikler konusunda pek seçeneğim yoktu. Hem maddi açıdan hem o an için ellerinde bulunması açısından hem de benim sabrsızlığımdan bunu seçtim.

Ama şekil olarak güzel. Emniyet açısından nasıldır tam test edemedim. İnşallah sorun çıkarmaz.

Hayirli olsun Bekir abi :) Yaylarida mi Eylul lastikde(jantmax) taktin ? Birde anlamadigim ön mu daha basik yoksa arka mi yuksek kaliyor ? :)

Yay ve lastkleri farklı yerlerde taktırdım. Jantı da o adresten almadım. Temsili olarak o resmi koydum. Tolga nın dediği gibi ağırlıktan dolayı önler daha basık görünüyor. Buda benim daha çok hoşuma gitti.

Jantlar Çok güzel; gerçekten çok yakışmış güle güle kullan.

Teşekkür ederim. Kısmetse görüşürsek birlikte de foto çekeriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamen konfordan abicim. Bi marka ciksin konfor hic etkilenmiyor ve iki kati fiyat olsun onu alirim.

kim uydurmuş h&r sert diye anlamadım da neyse ...  road versyonu yaylar bunlar , zaten esneme payı oluyor ... race versyonları taş gibi olur ...

Ama dersenki ben arabadan çıkan en ufak bir takırtı sesinde tutuluyorum diye , ozaman hiç girme yay işlerine , standart devam :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E10-35-023-01-22

Eibach kataloğu dikkatli incelenirse iki ürün var:

E10-35-023-01-22: Ön aks yükü 985 kg'a kadar olan araçlar için

E10-35-023-02-22: Ön aks yükü 1100 kg'a kadar olan araçlar için.

Bu ikincisi aslında 2.0 TDCi için tasarlanmış ama bence küçük dizele de takılabilecek bir yay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonuçta eibach ta olmayacak birşey taktırmaz yani :)  , ama sürücü , ve ön yolcu olsa ; zaten basık ön iyice sertleşip arkaya binen yük düşeceğinden , virajlarda arkadan kayma eğilimi gösterebilirmiş gibime geliyor ...  tabi bu sadece düz mantık :) bilemem ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonuçta eibach ta olmayacak birşey taktırmaz yani :)  , ama sürücü , ve ön yolcu olsa ; zaten basık ön iyice sertleşip arkaya binen yük düşeceğinden , virajlarda arkadan kayma eğilimi gösterebilirmiş gibime geliyor ...  tabi bu sadece düz mantık :) bilemem ...

Bekir abi izlenimlerini paylaşır zaten :) bakalim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bahsettiğim bu jantı aldım arkadaşlar :)

Güzel bir foto çekemedim henüz. Ama merak edenler için bir resim paylaşacağım.

Bence çok güzel oldu ama tabiki zevk meselesi. 

Araç 1.6 TDCİ Titanum pakettir. Üzerinde 16'' titanium jantlar ve 215/55/R16 lastikler vardı. 

Şimdi 18'' jantlar ve 235/40/R18 lastikler var. Ayrıca Eibach E10-35-023-01-22 25mm yay takıldı. Benzinliler için de aynı yay takılıyor. Dizellerde ön biraz daha basık duruyor. Bu görüntü benim hoşuma gittiği için bunu uygulattım. Önler ve arkalar aynı basıklıkta olacak diyen dizel sahipleri varsa eibach seçeneğinden vazgeçmeleri gerekecek, h&r takacaklar.

İşte aracımın yeni hali...

u4lTAW9.jpg

PCZGwIH.jpg

QyoPgKF.jpg

Çok beğendim,elinize emeğinize sağlık.

:bye: Sabri  biz ne zaman biz :D  :D ??

Hakan Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.