Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Bu aralıkları dar ve küçük parçalar olan jantları temizlemek çok zor oluyor yav..Bendeki orjinal 16 inçlerı temizlemek mesela acayip gıcık..Daha açık aralıklı jantlar güzel bence...Temizlemesi de görüntüsü de..5 kollu Lansman Jantları gayet tatminkar ve şık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da benim jantım...

235 40 18

Eveet sorulara basliyalim :D

Ilk once 16dan farklari neler cok hissedilecek derecede mi ? Cok fazla dezavantaji var o yuzden korkuyorum pisman olurum diye. Yakit konfor falan nasi etkilendi ?

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında yorum yapacak kadar km yapmadım dha ama duruşu beni fazlasıyla cezbetti.

zaten benim kurtulmak istediğimde arabaya fiestamı bu demeleriydi.

Artık öyle bir durum olacağını sanmıyorum:)

o kadar çok dezavantajı olacağını sanmıyorum Sonuçta ist.da yaşıyorum.Beni biraz yakıt tüketimi çok artar mı o endişelendiriyor ama,

Ecoboost bizi üzmez sanırım:)

Kasistleri o kadar fazla hissettirmiyor.Bir de sanki tank kullanıyorum.Böyle yola yapışıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında yorum yapacak kadar km yapmadım dha ama duruşu beni fazlasıyla cezbetti.

o kadar çok dezavantajı olacağını sanmıyorum Sonuçta ist.da yaşıyorum.Beni biraz yakıt tüketimi çok artar mı o endişelendiriyor ama,

Kasistleri o kadar fazla hissettirmiyor.Bir de sanki tank kullanıyorum.Böyle yola yapışıyor...

Tanışma ve benim arabam bölümü sizi bekler o zaman :) hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim gaza gelmeye ihtiyacim var mesela ses sistemini Ferhat abinin gazıyla taktim iyikide takmisim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.