Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Ön Klipslerden Su Akması

Muhammed Keser

Soru

Sabah baktığımda resimdeki yerlerden sağ ve sol klipste su akıntısı mevcut sol klipsdeki su akıntısı akü kapağına denk geliyor.Daha önceden de varmıydı hiç dikkat etmedim olmaması gerekli sanırım.sizlere de sormak istedim. J5U8SuN.jpgKkZn6i3.jpgq4bLK0r.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aman hocam silikon falan yaptırmayın bir yere. Silikonlarsanız o su orada duracak ve devamlı ıslaklık olacak. 

Olayın tam sorunu su fıskiyelerinden kaynaklanıyor. Oradaki problemi çözmeniz lazım, ya borulardan biri çatlamıştır yada benzer bir durum. Değiştirin ve su gelmesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aman hocam silikon falan yaptırmayın bir yere. Silikonlarsanız o su orada duracak ve devamlı ıslaklık olacak.

Olayın tam sorunu su fıskiyelerinden kaynaklanıyor. Oradaki problemi çözmeniz lazım, ya borulardan biri çatlamıştır yada benzer bir durum. Değiştirin ve su gelmesin.

Fıskılerden gelmiyor aküye su son resimde siyah klipslerden var 4 adet ortadaki 2 sınden su akmıyor aracı yıkadıgımda en sağ ve soldakilerden su sızıyor.Soldakide akünün üzerine denk geliyor.Sizin araçlardada aynımı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fıskılerden gelmiyor aküye su son resimde siyah klipslerden var 4 adet ortadaki 2 sınden su akmıyor aracı yıkadıgımda en sağ ve soldakilerden su sızıyor.Soldakide akünün üzerine denk geliyor.Sizin araçlardada aynımı.

Bi klips tutturmuşunuz fakat o klipslere su nerden geliyor düşünmüyorsunuz? :) Fıskiyenin boruları ordaki izalasyon malzemesinin yani sizin o clipslerin tuttuğu şeyin altından geçiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ön kısıda 1 bardak su döktüğümde sızan suyu göre biliyorum su kesildiği zamanda sızıntı kesiliyor.kendi kendine su akmıyor.

O zaman sizin ön konsoldan gelen suyu dışarı akıtan giderler tıkanmış. Onları temizletin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19.01.2015 - 15:03 tarihinde, Muhammed Keser yazdı:

Ön kısıda 1 bardak su döktüğümde sızan suyu göre biliyorum su kesildiği zamanda sızıntı kesiliyor.kendi kendine su akmıyor.

Sorun halloldu mu nasıl bir işlem yaptırdınız 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.