Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dizel Araça Açık Hava Filtresi Takılır Mı?

Guest Orcun Bayer

Önerilen Mesajlar

ECU söküp yapıyorsa girilmeyecek riskler alıyorsun demektir. OBD den atabilecekken ecu söküp atan yazılımcının amacıda nedir anlayabilmiş değilim. Şimdi sorsan estirir böyle daha sağlam oluyo falan diye.

Herneyse siz macera arıyorsunuz anlaşılan, iyi eğlenceler :)

hayır mecara aramıyorum araça bağladı olmadı obd atamadı beyni onun için sökecek iyi değil diyorsan yaptırmayacam zaten kafamda soru işareti kalmıştı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayır mecara aramıyorum araça bağladı olmadı obd atamadı beyni onun için sökecek iyi değil diyorsan yaptırmayacam zaten kafamda soru işareti kalmıştı

Gereksiz bir hareket, illa bu şekilde yapabiliyorum diyorsa eleman uzak durun derim.

Örneğin superchips yazılımını okuması 2dk yazması 2dk, beyni sökmeden direk obd.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gereksiz bir hareket, illa bu şekilde yapabiliyorum diyorsa eleman uzak durun derim.

Örneğin superchips yazılımını okuması 2dk yazması 2dk, beyni sökmeden direk obd.

knş şimdi 1500 tl fiyat verdi antalyada bayi yok ankara yonlendirdi çok para be 

http://www.superchips.co.uk/search?make=9&fueltype=2&model=2&variant=2809

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

knş şimdi 1500 tl fiyat verdi antalyada bayi yok ankara yonlendirdi çok para be 

http://www.superchips.co.uk/search?make=9&fueltype=2&model=2&variant=2809

1200TL zaten o fiyat, belki daha aşada çekilebilir fakat neye göre çok?

Yok ben 400-500TL ye paşa paşa ECU'yu açtırırım basalarlar lehimi geçerler diyorsanız siz bilirsiniz tabi.

Öyle bir güzel adam oldum ki, insanların her seçimine saygı duyar oldum. Kendimle övünmelimiyim bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1200TL zaten o fiyat, belki daha aşada çekilebilir fakat neye göre çok?

Yok ben 400-500TL ye paşa paşa ECU'yu açtırırım basalarlar lehimi geçerler diyorsanız siz bilirsiniz tabi.

Öyle bir güzel adam oldum ki, insanların her seçimine saygı duyar oldum. Kendimle övünmelimiyim bilemiyorum.

sordum ben ecu içini açacan mı dedim hayır bilgisayara bağlıyacam dedi ama ben anladım açaçağı zaten açtırmam 1500 vermem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.