Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus28 Modifiye

Önerilen Mesajlar

keyifle bin,n ama focus a hiç yakışmayacak kadar kötü dokunuşlar olmuş

keşke o kadar parayı bu fiber tamponlara bağlayacağınıza gidip spor paket eklerinden alsaydınız. o zaman tahminimce daha çok beğenilecekti. siz beğeniyorsnuz ki yaptırmışsınız  gerçi bize laf düşmez bu saatten sonra 

taner eviş tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

post-7896-0-71273000-1417730004.jpg

keyifle bin,n ama focus a hiç yakışmayacak kadar kötü dokunuşlar olmuş

keşke o kadar parayı bu fiber tamponlara bağlayacağınıza gidip spor paket eklerinden alsaydınız. o zaman tahminimce daha çok beğenilecekti. siz beğeniyorsnuz ki yaptırmışsınız  gerçi bize laf düşmez bu saatten sonra 

Önerilerimize Acigim Taner Bey Spor Paketide Düşündüm İleride İnş Degişimler Olucaktır Şimdilik Bu

Arka olmus fakat on olmamis gibi

Evt Ön Tarafa Neler Yapabiliriz Diye Bende Düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spor Paket Setinİ Türkiyede Nerde Satışı ve Maliyetini Bilen Arkadaşlar Varmi ?

sahibinden . com  ve ford yetkili servisinden

onları geçtim forum sponsorumuz ER-OL  otomotiv den sorabilirsiniz  bence komple değişiin. orjinal halinde yay   +  jant  + sadece ön lip olsaydı emin olun çok daha can alıcı olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sahibinden . com  ve ford yetkili servisinden

onları geçtim forum sponsorumuz ER-OL  otomotiv den sorabilirsiniz  bence komple değişiin. orjinal halinde yay   +  jant  + sadece ön lip olsaydı emin olun çok daha can alıcı olur

Sahibinden.yaa vs Sitelerde. Satişlari yok Daha Doğrusu Türkiyede Nadir Bulunuyordur Yurt Dişindan Getirilebilir Ancak Maliyeti Cok yüksek Diye Biliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.