Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hyundai Yeni I20 Vs Vw Polo

Serdar Eryürekli

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Kuzenime (amcamın kızı) sıfır araç bakıyoruz. Aklında da öncelikle Hyundai yeni i20 1.2 Jump ve Vw yeni polo 1.0 75 hp var.  Bu araçlar hakkında iyi veya kötü yönleriyle bilen birileri var mı? Ben biraz inceledim, hemen hemen denk arabalar. Fiyatları da: Polo 38.000 Hyundai: 36.500 demiş son olarak. Altında zaten şirket aracı var, sadece hafta sonları ve yaz tatilinde kullanacak arabayı. Benzinli olacak tabi ki. Hangisini önerirsiniz?

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cumartesi günü test sürüşüne gideceğim bende. Yine de bilgisi olan arkadaşlardan yardım alayım dedim. Bu arada fiesta, clio ve punto yu eledi. Bunlar dışında ''şu araca da bakın'' diyen olursa değerlendiririz.

Polo'da tek tedirgin olduğum motor konusu. Sonuçta 1.0 cc 3 silindir ve 75 hp lik motor. Yazın klima açılınca bayılır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bunu nasıl görmedim ya, kaç tane video ya baktım hepsi yabancıydı. Sağol Semih   :)

Rica ederim abi,bence Polo makyajla iyi bir yere geldi standart donanımlarıyla gayet cazip. Zaten en dişli rakipleri elenmiş gözünüzde, az kullanılacağı ve neredeyse değer kaybetmediği içinde sırf ilerisi düşünülerek bile polo denilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce 2 aracıda görmeye gittik. Polo test aracı yoktu deneyemedik ama inceledik. i20'yi deneme şansımız oldu. Sonuç: Yeni i20.

Polo'ya göre artıları:

+Az da olsa geniş iç hacim

+Gövde rengi aynalar ve kapı kolları

+Renk farkı almıyorlar.

+Daha dolu ve güzel duran iç tasarım

+Kuzenin beğendiği dış tasarım

+Servis fiyatının daha ucuz olması

+1500 TL lik fiyat farkı :)

Bana göre tek eksiği motor. 1.2 84 hp benzinli motor pek tatmin edici değil. Belki de bizim Focus'a alıştığım içindir.

Fikirlerini sunan tüm arkadaşlara teşekkürler...

Bu arada Polo için 15.000 bakım fiyatını merakımdan sordum, eğer extradan bir şey çıkmazsa 500.00 tl gibi birşey çıkar diye de rahat rahat söylediler....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi amcam2aftace yeni i20 elite paket galiba tam hatırlamıyorum donanım seviyesini, aldı Çok memnun olduğunu bu sınıfta bir aracın beklentisinden daha fazla konfor sunduğunu belirtti yakıt konusunda da oldukça cimri olduğunu da eklemeden demedi.

Saygılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.