Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ayna Altı Ampül Değişimi (Led)

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

Bugün modacardan verdiğim siparişler geldi. Birisi http://www.modacar.com.tr/modacar-t10-tip-12-beyaz-smd-led-park-ampulu-018829 diğeride http://www.modacar.com.tr/modacar-smd-beyaz-5-ledli-park-ampulu--85a02854-5-smd-beyaz-ledli-t10-tip-park-ampulu ama kesinlikle tavsiye ediyorumki ayna altlarını değiştirmeyi düşünenler ilk linkteki 12 ledliden alıp taksın renk tam beyaz maviye kaçmıyor diğer 5 ledli gibi ve ışığı çok güçlü. Parklarada 12liden takıp debeyeceğim, öne bakan led olmadığı için nası görünür bilmiyorum ama denemeye değer. c9d7cf8a2a0c5953160925da1cce795d.jpgd2122c489fca4cc763f0c7585f4ec15f.jpg parklardaki 5 ledli olan ayna altı 12 ledli olan model.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla cok şeyi değiştirmeye niyetim var ama takılacak yeri sökmeye .. yemiyor. İlk öncelikle parklar ve ayna altları benim istedigim değişiklikler. Ikisinide tam beyaz istiyorum. Ama tAkmaya korkuyorum. Bagaj veya araç içi önemli degil. Yapan abilerden arkadaşlardan başkalarında lazım olur diye video çeken olaydi iyiydi bakar yapmaya calisirdim

Ayna altı ve plakalıklar aslında en kolayı, aynayı en içe doğru ayarlıyorsun dış tarafta açıklık oluşuyor, bir düz tornavida ile tırnağın birisini kaldırıp tornavidaya ile kaldırdığın tırnağın yanından araya tornavidayı yavaş ve dikkatli bir şekilde ayırıyorsun ayna camı eline geliyor, ancak ilk tırnağı büyük ihtimalle ben ve diğer arkadaşlar gibi kıracaksın, çok kırılgan ve ince bir malzeme ben ilk aynadakini kırdım ikinci aynada çok dikkat etmeme rağmen yine kırdım, ancak üzülme sökünce sende göreceksin ki geride daha 5 tırnak kalıyor ve kalanlar sayesinde aynayı tekrar rahatlıkla takabiliyorsun.  

Bu aralar yapmayı düşünen bir arkadaş video çekerse çok makbule geçecek.

Önceki mesajımı düzeltiyorum dikkate almayın aslında olay budur :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynayi bu şekilde geri yaslamak ayna motoruna zarar vermeMi yav benim içim acıdı valla servisin yakın olduğu yerde olsam denerim ayna kirilirsa değiştirdim oda sadece ayna değişir se ama serviste yakın değil gardaş resimleride görünce içim yanıyor gardaş

Bak şimdi bi deneyim nobetteyim ama araba yakında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mete sen aynayı geri yaslamana gerek yok nazıkce çek çıkıyor. ben parkları kısa uzun farları hepsini degiştirdim kendim tek yapman gereken sökerken dikkat edip aynı şekilde geri takmak bende korkuyordum ama korkulacak birşey yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.