Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Anahtarım Kayboldu

Muhammed Keser

Soru

İyi akşamlar dün sustalı anahtarım kayboldu.Koyduğum yerden eminim ama orda bulamadım inşaatta kalabalıkta kayboldu.Servis tamamen yenileme için 1400 lira ücret verdi.tamamen değişimde anahtar yuvalarıda değişiyor sanırım kontak falan bu 2. el de herhangi bi geri dönüşü olmaz bana dimi.

İlk kez başıma geldiği için sizlere danışmak istedim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Kardeş ben eski focusumu alırken aldığım kişi aynı sizin gibi anahtarlarını kaybetmiş.arabası kaskoluymuş arabaya kaskodan anahtar çalındı diye servise yenisini yaptırtmış.ben arabayı alırken bana söyledi servise sorgulattığım zaman arabanın anahtarının yenilendiği bilgisi çıkıyordu.anahtar yuvalarının değişeceğini zannetmiyorum.bendeki aracın anahtar kitinin şifrelerini değiştiriyorlar.bendeki eski sustalı anahtar arabayı açıyordu yalnız çalıştırmıyordu.demekki aracın eski sahibi biraz tedirgin olmuş  anahtarı değiştirmiş.Ben arabayı satarken alıcıya söyledim eski sahibinin anahtarı kaybettiğini hiç bir problem olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.