Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Portalsepeti Ve Hd-V 1.9 Illetlerinden Nasıl Kurtulacağım.

Önerilen Mesajlar

Yakında aldığımız Lenovo notebookta McAfee vardı süresi doldu. Comodo yükledik. 

Sorun yoktu 

Sonra bizim oğlan STEAM ve bir iki oyun yükledi. 

Şu an lanet iki hijack virüs sorunumuz var. 

Biri portalsepeti. Bu şerefsiz ana sayfayı ve default search engine i kendisi yaptı. 

Bir de HD-V 1.9 diye bir şey var. Bir tane .exe si var. Kaldırılamıyor. 

Chrome a kendini eklenti olarak ekliyor. Silsen de inaktive de etsen anında yeniden ekleniyor. 

Win 8 , 64 bit, TR. 

İnternette bir sürü çözün anlatılmış. 3-4 tane denedim kesinlikle olmuyor. 

Format dışı çare bilen var mı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi internet exp masaüstü simgesine sağ tıklayıp özelliklerde genel bölümünde bir link olması lazım.Bu tür spamlar diyim genelde sonuna kendi adresini ekleyip sürekli anasayfayı kendi adresine aktarıyorlar.Siz bu linkte en sonda spam olan adresi silince anasayfa hatası düzelmesi lazım.Ben avast kullanıyorum 1 yıl ücretsiz kullanma hakkı veriyorlar bize.Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi internet exp masaüstü simgesine sağ tıklayıp özelliklerde genel bölümünde bir link olması lazım.Bu tür spamlar diyim genelde sonuna kendi adresini ekleyip sürekli anasayfayı kendi adresine aktarıyorlar.Siz bu linkte en sonda spam olan adresi silince anasayfa hatası düzelmesi lazım.Ben avast kullanıyorum 1 yıl ücretsiz kullanma hakkı veriyorlar bize.Tavsiye ederim.

O ilk önerilen ..onu yaptım ama olmadı .

appdata daki tüm reg dosyalarını falan da sildimama  kafi gelmedi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah kurtarsın demekle başlıyorum. Geçenlerde portalsepeti denen pislik benim bilg. vardı. İnternette yazılan 6-7 çeşit şeyi denedim hiç biri işe yaramıyor. Sistem geri yükleme yaptım düzeldi ama bu defa da chrome u açmadı. Bizim kayınço bilg. müh. okuyor, ona götürdüm. Onlarda aralarında konuşmuşlar bir çok kişi formattan başka yol yok demiş, bizimki de inatlaşmış yaparım diye. Üstüne ben bilgisayarı götürdüm yaklaşık 3 saat sonunda yaptı. Ama daha sonra başka bilg. tekrar denemiş ve tam hatırlayamamış. Herhalde en kolayı format.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah kurtarsın demekle başlıyorum. Geçenlerde portalsepeti denen pislik benim bilg. vardı. İnternette yazılan 6-7 çeşit şeyi denedim hiç biri işe yaramıyor. Sistem geri yükleme yaptım düzeldi ama bu defa da chrome u açmadı. Bizim kayınço bilg. müh. okuyor, ona götürdüm. Onlarda aralarında konuşmuşlar bir çok kişi formattan başka yol yok demiş, bizimki de inatlaşmış yaparım diye. Üstüne ben bilgisayarı götürdüm yaklaşık 3 saat sonunda yaptı. Ama daha sonra başka bilg. tekrar denemiş ve tam hatırlayamamış. Herhalde en kolayı format.

Sanırım belgeleri kopyalayıp format atmak (sistem ilk halini geri yükleme) dışında çare yok :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.