Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Mehmet Demir

U18 Avrupa Gençler Basketbol Şampiyonası - Süper

Recommended Posts

az önce maçtan geldim arkadaşlar. dün yarı final maçının özetini seyretmiştim(hırvatistan ile), bugün bilader, arkadaş ve 2 oğlumuzla final maçına gittik ve şampiyon olduk :D

turnuva konya daydı. konyanın bir ucundan diğer ucunun 50 km olduğu söylenir.. kapalı salona(aynı zamanda kongre merkezi) gitmek sanırım 25 km vardı.

uzun zamandır o taraflara gitmediğimden salonu yeni gördüm. önce dış mimarisine hayran kaldım, sonra içine. büyükşehir belediye yaptırmış. bu ülkeye bu tesisi kazandırmışlar, bravo doğrusu. salona tümleşik 3-5 sıra trübünlü birde 2. bir sahası var, orada da 3.-4. lük maçı yapılıyordu. fransa ve rusya idi sanırım. üst trübünlerin altındaki camlı bölgeden seyredilebiliyordu. otoparkına ise diyecek yok.. 8-10 bin kişilik olduğu söylenen salonun, en az 2-3 bin arabalıkta park yeri var. sonraları oralara çok katlı otopark yapıp araziyi başka türlü değerlendireceklerdir. linkini bulayım ve ekleyim..

 

haber olduğu zaman şu sayfa yapılmış: http://www.konya.bel.tr/haberayrinti.php?haberID=3729

 

maç ilk 3 dk çekişmeli geçti hatta tırstım, şu sırpları yenemiyecek miyiz diye, çünkü büyüklerde hep hayal kırıklığı. sonra bizim çocuklar bir açıldı, fark 16 sayı, 2. çeyrekte 8 e indi, 3. çeyrekte. epeyce arttı ve son çeyrekte 22 sayıya kadar çıktı. adamlar hezimete uğradı.

1 oyuncumuz 10 küsür, 3 ü ise 15 üstü sayı yaparak takımı taşıdılar. 3 lüklerde büyüklerden daha iyiler. umarım gelecekte bu şekilde devam eder.

 

** basketbol severler tv den canlı izlemediyseniz az önce, bu gece ve yarın eminim banttan maç verilecektir, tavsiye ederim.

 

otopark alanı şu anda mıcırlı, asfalt altı sarı toprak.. dışı aynen resimdeki gibi.. tabi çevresi bu kadar yeşil olursa yukarıdaki araba park sayısı abartılı olur.

salon_zpscbf08a8b.jpg

 

03082014078_zpsefae0862.jpg

 

** 4. periyota girerken fark 22 sayı..

03082014079_zps4e69971d.jpg

Edited by Mehmet Demir

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasipse böyle etkinliklerde buluşmaya vesile olabilir.. öğlen karar vermiştik gitmeye..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.