Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 Mondeo Testleri Başladı - Spy Foto :)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Biraz Düzeltme yapayım hatalı ilk mesajım..

4-5 ay içinde TANITILACAK model var ve muhtemelen bu bir MONDEO...

satışa ne zaman çıkar bilemem, focus gibi 1 yıla yaklaşabilir çünkü yeni makyaj ve motorlar geldi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renk katak biraz :) :) Olabilme ihtimali yüksek...Ama olmayada bilir 4 ay sonra belli olur.

hay allah iyiliğini versin.. beni heyecanlandırma.. daha şekli şemali bile belli değil sanırım.. sadece burda bikaç reesim verildi o kadar... hemen pat diye çıkarmı??

bir de mondeo daha yeni makyajlandı.. ayrıca bu kasa da 2007 de çıktı sanırım... 2013 e kadar yeni kasa ihtimali yok sanırım..

yanlış mı düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba 5-6 aya gelecek ama 4 ay sonra mı belli olacak.. :) Ford delirdi.. :D

Canım bir daha oku yanlış anlaşılma olmuş :) aylara takılma kesin bilgi ben veremem dimi :) onlardan biri..ama 4-5 ay sonra tanıtım olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz Düzeltme yapayım hatalı ilk mesajım..

4-5 ay içinde TANITILACAK model var ve muhtemelen bu bir MONDEO...

satışa ne zaman çıkar bilemem, focus gibi 1 yıla yaklaşabilir çünkü yeni makyaj ve motorlar geldi...

bence enaz 2 senesi daha var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hay allah iyiliğini versin.. beni heyecanlandırma.. daha şekli şemali bile belli değil sanırım.. sadece burda bikaç reesim verildi o kadar... hemen pat diye çıkarmı??

bir de mondeo daha yeni makyajlandı.. ayrıca bu kasa da 2007 de çıktı sanırım... 2013 e kadar yeni kasa ihtimali yok sanırım..

yanlış mı düşünüyorum..

Hemen bu mesajın üstünde açıklama yapmıştım ki okumuşsunuz.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Canım bir daha oku yanlış anlaşılma olmuş :) aylara takılma kesin bilgi ben veremem dimi :) onlardan biri..ama 4-5 ay sonra tanıtım olacak

Hee şimdi gördüm...Önce gösterip ağzımıza bir parmak bal çalacaklar sonra 1 sene ağzımızın suyu aka aka bekletecekler mi bizi... :) Bora abi gibi olmayalım sonra.. :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hee şimdi gördüm...Önce gösterip ağzımıza bir parmak bal çalacaklar sonra 1 sene ağzımızın suyu aka aka bekletecekler mi bizi... :) Bora abi gibi olmayalım sonra.. :) :)

Hep böyle ilerler bu sektör...Alıştık :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav bu resim gercek degil :yeah: ona göre .

--- iPhone Yolladı ---

Resimler gerçek değil Yakubum ancak spy fotolar ile karşılaştırırsan buna yakın olacak gibi

Autoexpressin haberinde olan resimler zaten. Kaynak sallamasyon bir kaynak değil

Ama Genel olarak ben aracı beğendim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus için neler çıktı hiçbiri ile ilgisi olamyan araç geldi..Neyse :yeah: o resim bir saçmalık çünkü evos gibi olacak..

Yeni TRANSİT ler dahil..

Ford tasarımı bu yönde değiştireceğini açıkladı ve önümüzdeki 3-4 yılın araçlarının tasarımlarının tamamlandığı belirtildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.