Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Collection Vs Titanium X Paket

Gazi Özata

Önerilen Mesajlar

S.a arkadaşlar hayırlı ramazanlar. 

İlk konuyu buradan önce tanışma bölümüne açmayı dilerdim fakat önce araç sahibi olup ardından kendi aracımla tanışmayı uygun gördüm.

İlgili ilan sitesinde bir tane araç buldum 85.000 KM de biraz pazarlık ile 43 bin TL' ye kadar indirdim aracı. Titanium x paket.

Bir araç daha var buda bir tanıdığımız da onunla da pazarlık sonucu ancak 38.200 TL gibi bir rakama inebildim. Ondaki araçta 80 bin km de collection.

Titanium x olan araçta 4 parça boya mevcut bunun haricinde her şeyin orijinal olduğu söyleniyor. Diğer araçta ise ön tampon ve farlar değişmiş ( yetkili serviste )

Siz olsanız bu araçlardan hangisini alırdınız ? Her iki araçda 1.6 tdci

43.000 TL Titanium x paket - 38.200 TL Collection

45.000 TL maksimum bütçem var ( 40 nakit 5 kredi kartı çekimi vb. ) 

Tekrardan hayırlı ramazanlar.

Teşekkürler. 

Gazi Özata tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Arabam:focus 1.0 ecobost ,   denmiş bu nedir ?

Model yılı girmemişsiniz kondisyonları bilmiyoruz ama sonuç olarak kabaca Titanium x daha ağır.

Henüz bir araç satın alamadım 1.0 ecobost ile ilgileniyordum fakat bazı sorunlar nedeniyle o araç olmadı. ( Kayıt olduğum anda o araç ile ilgileniyordum. Şuan herhangi bir aracım yok, clio kullancısıydım sattım. ) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ikisininde fiyatı çok uçuk alınmaz 2 model düşük olsun 35-40 bin km de olsun sonuçta 40 bin tl para veriyorsunuz yazık ben 6 ay önce 46 binde focus titanyum aldım boyasız tüplü gümüş gri renk  35 e varın siz düşünün hadi piyasa 1-3 bin arası arttı diyelim fiyat yinede uçuk yinede siz bilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.