Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Fiesta Tanıtıldı - 3 Kapı Resimleri -

Önerilen Mesajlar

Hemen değer koyalım 4.5 tl'den 111 litre tüketmiş...

Yani buna göre 5.5 litre tüketmiş oluyor...Sanırım bu ortalama bir tüketim..Uzun yol'da mevcut.

Uzun yol + klima + kendisi genelde 100 ün altına pek düşmüyor bir kez aracına binmiştim :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh:

Arkadaş aracıyla 500liralık benzinle 2000km yol yaptığını söylüyor ki çok da ekonomist kullanmamış.

Abisinin şirketindeki baz donanımlı F II lere göre yol sesi de daha azmış, çekişinden de memnun ancak düşük devirlerdeyken klima zorlayabiliyormuş, şuan eklenen yeni opsiyonlarıyla daha da güzel oldu araç diyor, gerçi bunun bizde biliyoruz..

Ağzından bal damlıyor Tolga'cım, nerdeyse benim Focus'ta LPG ile yaktığım kadar benzin tüketmiş. Çok iyi yani. Yol sesi vs. FII ye göre daha azsa eğer ciddi ciddi düşünebilirim benzinlisini şimdi. Testte aradaki farkı anlarım zaten. Klimada aynı sıkıntıyı FII benzinlimdede yaşıyorum zaten. Hatta daha fazlasını motordan dolayı :D

İyice test edip 2012 fulünden siparişi patlatayımmı yoksa :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arkadaşın 2. Fiesta sı; ilk Fiesta sı aniden üzerine gelen bir kamyon yüzünden pert olmuş, arkadaş çok şanslı olmasının yanında aracında stabil kalmasıyla yara almadan kurtulmuştu, kaskodan parasını alıp aynı araçtan aldı düşünmeden :kıhkıh:

Bende önceki kasa 2005 Tdci Fiesta ile 120 km. hızda bi kaza atlatmıştım 4-5 sene önce. Anlatmıştım sanırım eski forumda, aniden önüme çıkan bi araçtan kurtarmak için ani manevra yapınca o hızla yolda yanlamış sonrada refüje çıkmıştım. Araçta ne bi savrulma nede yan yatma olmadı. Lastik patlamıştı sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağzından bal damlıyor Tolga'cım, nerdeyse benim Focus'ta LPG ile yaktığım kadar benzin tüketmiş. Çok iyi yani. Yol sesi vs. FII ye göre daha azsa eğer ciddi ciddi düşünebilirim benzinlisini şimdi. Testte aradaki farkı anlarım zaten. Klimada aynı sıkıntıyı FII benzinlimdede yaşıyorum zaten. Hatta daha fazlasını motordan dolayı :kıhkıh:

İyice test edip 2012 fulünden siparişi patlatayımmı yoksa :D

Birkaç yüz km öteden heyecan sardı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde turbo motoru olsa hiç düşünmem.. :P ama maalesef 95 lik tatmin etmeyebilir...

Bugün aynı şeyi bende düşündüm, hatta ecoboost niye fiesta'ya koymuyorlar diye yazacaktım. Ecoboost olsaydı bende hiç düşünmezdim sanırım. Ama şimdi düşünerek alabilirim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.