Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Focus 3 Orjinal Park Sensörü

Misafir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Fordun bir de şu şekilde kiti varmış.. Çakmaklık park sensörü anahtarına dönüşüyor. Sanırım bosch marka..

1589116 A66SX-15A866-LB (arka park sistemi kiti) ~210€

Öndede sensör isteniyorsa bu da alınmalı: 1448419 A66SX-15A866-MA  ~180€

kit.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
önereceğiniz bir link varmı  verirseniz memnun olurum

Sonradan takılan bir sistem ise şayet

bazır i genel da sağ bagaj döşeme.altına koyuyoar ve gelişi güzel kapatıyorlar .daha sonra bazır çift taraflı bant olduğu için sicaginda etkisiyle aşağıya düşüyor ve bazirin önünü döşeme kapattığı içi ses dışarıya pek yankı yapmiyor.

Benim.başıma geldi oradan biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 16.06.2014 at 08:40, Alparslan Kaplan said:

Çok gereksiz bir uğraş

Bunun yerine Bosch park pilot urf7 alın zaten çoğu otomobil firması bunu kullanıyor

Neden gereksiz olsun ki? 

Ayrıca size sormak istiyorum cyclone nasıl bir markadır sensörde. Ben eşim için ön arka paket almak istiyorum. Sizce işimi görür mü bu sensörler.?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/on-arka-park-sensoru-8-li-cyclone-bh-080-demir-u-218994918?gclid=CPjPyISDtMwCFbYK0wody4EDOg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252887*22324020447*58375872687*pla**pla-79002695727&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0#product-information

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0
2 dakika önce, Berat Hasbek said:

olmaz bence ekstra modül lazım ilan sahibini çağıralım  daha net bilgi verir size kendisi :) @Muzaffer ASLA

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Serkan Karakoca said:

olmaz bence ekstra modül lazım ilan sahibini çağıralım  daha net bilgi verir size kendisi :) @Muzaffer ASLA

Bence de sanki. Park sensörü taktırdık servise, yağmur değdiği zaman susmuyor malesef. 3 kez götürdüm usandım. Kaliteli temiz bir sensör bulamadım malesef...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Muzaffer ASLA said:

Selamlar,

Bendeki ihtiyaç fazlası olan park sensörleri orijinal olup bunların bağlandığı ayrı birde modülü bulunmakta.Bu modül bende mevcut değil haricen satın alarak park sensörlerini bu modüle bağlanacak.Daha sonra bu modül aracın can-bus hattına bağlandıktan sonra modül aktif edilerek uyarıyı ekranda görecek ve sesli olarak duyacaksınız.Aynen 5" ve 8" ekranlarda olduğu gibi.Modülü aktif edebilmek için elm 327 ile bcm ayarlaması yapmak gerekli,focccus programını kullanarak modül  59 numaralı satırda 02 (parking assistance rear ony)seçeneği seçilerek sistem aktif hale geliyor.Sökülen aracın şasi numarası 1FADP3N25FL200054'dir.Araçta hem ön hemde arka park sensörleri mevcuttu.Ben sadece arka tampondaki tüm sensörleri satın aldım.İhtiyacım sacede kör nokta sensörleriydi.satıcı paketi bozmadı.Ayrıca ihtiyaç fazlası olan sensör gurubu 5 adet sensör bağlanmakta.Satıcı merkez sensörünü tamponda unuttuğu için gelmedi.İstedim 52USD kargo istedi.Yani 4 adet sensör ve tesisat elimde var.merkez sensörünü ayrıca temin etmeniz gerekmektedir.Herhangibir soru sorma ihtiyacınız olursa lütfen yazın.Tekrar selamlar.

O zaman benim bulunduğum şehirde bunu yaptırmam galiba imkansız. :) Yapan olsa inanın alır taktırırım ama :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar, Ön park sensörü sadece geri viteste mi devreye giriyor birinci viteste yavaş ilerleme esnasında uyarı vermesi için yapılacak bir şey varmı birde aracimda yatay park sistemi var 3,5 lardaki gibi dikine park için modül mu değişmesi gerekiyor tşk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.