Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Garantide Devirdaim Değişimi

Samet Ergül

Soru

sa focus ailesi . öncelikle hayırlı kandiller . 

soruma gelecek olursak aracımda 1000-1300 devir arasında aracımın motor kısmının sag ön tarafında bir zırıltı geliyor . ümraniye nuray yetkili servise götürdüm ve devirdaimden kaynaklandığı söyelndı. garanti kapsamında bana istersen değişelim dediler sizce değiştirmellimiyim szce ? 

teşekkürlerr 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sizcesi bizcesi yok. Ses yapıyorsa tabiki değişecek. Garantiden olmasaydı ve sizce diye sorsaydınız ''değer mi o ücrete'' diye düşündüğünüz için sorduğunuzu anlardım :) Fakat aracınız garantide.Ücretsiz olarak devirdaim sıfırlanıyor. Daha ne olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

haklısınız özür diliyorum ben belirtmeyi unuttum servisteki adam bana değiştirirz fakat ya sesi tamamen keser yada ötmeye devam eder diyo :) bundan dolayı kafam karıştı siz değerli abilere kardeşlere ondan sıkıntımı paylaşmak istedim :) teşekkürler ilginize ve yorumlarınıza .. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.