Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Tdci Yag Ve Filtrelerin Degisimi

Ugur Sayar

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaslar yag,yakit,hava ve polen filtrelerini kendim degistirmek istiyorm,hava ve polen kolay onu sorun etmiyorm fakat yag,yag filtresi ve yakit filtresini kriko yardimi ile degistiren varmi acaba.

Polen filtresinin yeri nerde? kabin içinden mi değişiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bende geçen ay serviste değiştirdim işçilik ücretsiz parçalarda %25 indirimliydi  ona rağmen 310 lira fatura kestiler kendin değiştirmesen bile servise gitme

Turkiyede benzin istasyonlari bedava degistiriyor fakat bizim burdaki bugun apk(vize) icin gittigim yetkili servis yag,yakit,hava ve polen filtreleri degisimi icin ki bu burda buyuk bakim demek 450 euro istedi :) orjinal filtreler internette 62 euro gibi bir fiyat ama beklemem gerekiyor gelmesini,parcacilarda 83 ile 133 euro arasinda yag haric sadece filtreler.Servise yaptirmayacagim asikar diger servislerde 30,40 euro arasinda degistiriyor ama yapabilirsem kimseye eyvallah etmek istemiyorm.

Polen filtresinin yeri nerde? kabin içinden mi değişiyor?

Evet gaz pedalini sokerek degistiriliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kriko ile zor, aracın kanalda düz durması lazım ki karterdeki tüm yağ boşalsın.

Alternatif ayak temin edip kriko ile bu ayaklar üzerine kaldırmak düşünülebilir.

Sonuçta güvenlik açısından da riskli.

Almanya'da bolca halden anlayan Türklerin işlettiği tamirhaneler var, sizde yok mu?

Ben olsam parçaları online alır ve ucuza yapan bir tamirhanede yaptırırdım.

En azından yağ değişimini... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.