Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2005 C-Max Km ve Teyp Isığı Sönmüyor

Ugur Sayar

Soru

Arkadaslar az once yoldan geldim araci parkettim ama km ve teyp isigi sonmuyor,bilmedigim bir dugmemi var yoksa bu arabalar boylemi cozemedim,aku skinti yaratacak diye korkuyorm.Aracim 2005 c-max

Ugur Sayar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sanirim haklisiniz,simdi indim geldim cd calarin isigi kapanmis ama km yaniyordu.20 dk uzun sure 1,2 dk neysede :)

km ışığı derken? kırmızı lamba devamlı yanıp söner ama ekranın ışığının kapanması lazım. Far anahtarı sıfır veya otomatikte olmalı, yoksa zaten kapıyı açınca sesle uyarır, ve parklarda yanmaya devam eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

km ışığı derken? kırmızı lamba devamlı yanıp söner ama ekranın ışığının kapanması lazım. Far anahtarı sıfır veya otomatikte olmalı, yoksa zaten kapıyı açınca sesle uyarır, ve parklarda yanmaya devam eder.

Yol bilgisayarinin oldugu kisim gostergelerin ordaki ekran,20 dk sonra inip bakmadim,bu sabah hanim ise giderken belli olacak :) far ayari sifirdaydi,otomatik far ayarinida cozemedim zira auto gibi bir yazi yok dugmenin ustunde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Far anahtarı kapalı konumdayken (otomatikte değil) göstergelerin ışığı yanıyor mu sizde de?

Evet ama gostergeler degil sadece km ekranindaki display yaniyordu. sabah hanim ise giderken bakmis hala yaniyormus.yaptigi sadece kapiyi kumandadan acip bakmak kontak falan acmadi.far 0 konumundaydi otomatik modu nerde bilmiyorum belkide benimkinde yok zira auto gibi birsey yazmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aracı kumanda dan bir kere bile açarsanız iç aydınlatma aktif olunca sönme süresini beklemek zorundasınız. Eğer kontrol etmek istiyorsanız kumandadan hiç açmadan camdan bakın 45-60 dak. arasında km. bölümündeki ışık söner. En azından benim 2009 focus öyle :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aracı kumanda dan bir kere bile açarsanız iç aydınlatma aktif olunca sönme süresini beklemek zorundasınız. Eğer kontrol etmek istiyorsanız kumandadan hiç açmadan camdan bakın 45-60 dak. arasında km. bölümündeki ışık söner. En azından benim 2009 focus öyle :)

Bugun tekrar kontrol edecegim,muhtemelen dediginiz gibi ama sure baya iyiymis:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende ilk aracı aldığımda kaygılandım ya bu ışık sabaha kadar yanarsa akü boşalır diye, yetkili servis ile görüştüm oradan öğrendim. Sonra sizin gibi kontrol amaçlı 1 saat sonra gittiğimde hiç bir uyarı ışığının yanmadığını gördüm. Hatta bu ışık sabaha kadar yansa bile aküyü bitirmez gücü çok az dediler. Yani sorun edecek bişey olmadığını sonra anlamış oldum aracımı da 2 yıldır kullanıyorum akü ile ilgili bi sıkıntı çıkmadı km. 76.000 de olmasına rağmen gayet iyi marş basıyor kışın dahil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende ilk aracı aldığımda kaygılandım ya bu ışık sabaha kadar yanarsa akü boşalır diye, yetkili servis ile görüştüm oradan öğrendim. Sonra sizin gibi kontrol amaçlı 1 saat sonra gittiğimde hiç bir uyarı ışığının yanmadığını gördüm. Hatta bu ışık sabaha kadar yansa bile aküyü bitirmez gücü çok az dediler. Yani sorun edecek bişey olmadığını sonra anlamış oldum aracımı da 2 yıldır kullanıyorum akü ile ilgili bi sıkıntı çıkmadı km. 76.000 de olmasına rağmen gayet iyi marş basıyor kışın dahil.

Akuden yana pek korkum olmadi zira led ile aydinlatilmis bir sistem 12 voltluk isiklandirma olsa duman ederdi sabaha kadar,neyseki cozduk size ve tum arkadaslara ilgilerinden dolayi tesekkur ediyorm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu güncelleyelim...2012 cmax alalı 3 gün oldu.Biraz ö
nce aracı parkettim eve çıktım,camdan araba görünüyor ve ekran ışığı yanıyor.Ne oluyor derken forum aklıma geldi.Aşağı inip bakacaktım araca..şimdi camdan aracı kesiyorum inşallah sönecek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.