Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 1.0 Eb'de Hız Limitörü (Sınırlandırıcı) Var Mı ?

Osman Mollaoğlu

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Limitör açık değil kullanmiyorum. Limitor kapalıyken çalışıyormu bilmiyorum. Iki elim sıkı sıkı direksiyonda el çarpması gibi bi durum yok.

Yukarıda yazdıklarımız seni ikna etmeye yetmedi ise sözün bittiği yerdeyiz.

İleride biri diyecektir ben şimdiden yazayım: "Motorun sağır kardeşim senin"

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şaka bir yana bende otoyolda bir kez hafiften denedim 210 a gelince bırakmıştım. Ama aracın isteği o kadar yerindeydi ki bence daha gideri vardı. Yani benim hissettiğime göre gücü yetmiyor çeviremiyor gibi bir durum söz konusu değil. 6 vites olsa doğru çeviremeyebilir. Ama 5. viteste çok fazla olmasa da gösterge hızından bahsediyorum 220 civarını görür diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fatih bey haklısınız bendede aynu durum söz konusu 210 kadar istikrarlı bir şekilde hızlanıyor. 210 da birden kesiliyor sanki engelleyici var. Şu anda 3700 km deyim 50000 km daha yaparsam birdaha denemyi düşünüyorum bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.