Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Cam Kenarındaki Siyah Plastiklerin Renk Atması

Orhan Gökçe

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Sonuçta sünger ile sürülen yağ tabakası çok ince olduğundan ve plastik zaten bunu emdiğinden sonrasında hiçbir olumsuz durum oluşturmuyor. Kullanılan diğer kimyasallardan daha basit ve etkili bir çözüm bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sonuçta sünger ile sürülen yağ tabakası çok ince olduğundan ve plastik zaten bunu emdiğinden sonrasında hiçbir olumsuz durum oluşturmuyor. Kullanılan diğer kimyasallardan daha basit ve etkili bir çözüm bence.

Lastik parlatıcıda iş görebilir sanırsam.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar günaydın. Bu sorun için çözüm olduğu kanısındayım. 1 aydır deniyorum. Ve gördüğüm kadarıyla alkollü içeriği sayesinde güzel bir sonuç veriyor. Ha zift gibi bir sonuç beklemeyin sadece orj görüntüsünü geri getiriyor. Zamanla parlasın diye sürdüğümüz ürünler sebebiyle zaten siyahlığını kaybediyor lastikler. Bu ürün onları temizliyor. Ha camlarda da güzel bir parlaklık sağlıyor. Fiyatıda çok pahalı. 3-4 tl :)

yvymejy5.jpg

Fotosunuda atıyım değil mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0

arabayı yıkadıktan sonra  beyaz  havluyla aracımı siliyorum...  havlu  cam çitalarının kenarındaki lastiklere değince  kapkara kalıyor  nedir bu  böyle çok can sıkıcı..
aracımı temizlemeciye veriyorum ama temizleyene kadar   aracımın başında duruyorum fırça sürdürmüyorum  süngerle  yıkatıyorum  lastiklerin boyası çıkıyor adeta rengide açılıyor gittikçe.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu renk atması sıkintısına karşı bende komple krom yaptirdim serviste degil s-dizayn dan siparis ettim birebir uyumlu...

Hakan beye katılıyorum.ben de cumartesi yaptırdım.Titanyum paketin çıtasından iyi duruyor.Tavsiye ederim.Yanlız yapıştıran kişiye dikkat edin yamuk yapıştırmasın sökmek zor oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.