Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Opel Vectra Alınır mı ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Geçen bizim komşunun Kaynı almış 2004 model 24.500'e LPG de yok üstelik. Focus'u alırken bende çok baktım bu kasa vectralara ama elektronik arızası çok oluyormuş dendiği gibi, birde şehir içi için çok büyük geldi ama test ettiğim araç o kadarda hantal değildi söylendiği gibi. Ama iyikide focus almışım diyorum. Yakup benim aracı verelim senin arkadaşa.

http://www.sahibinde...54487245/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi bizde boradan sonra focus yerine 2001 model vectra B kasa alacaktık makyajlı kasa.2.0 motor otomatik vitesti ufak bi araştırma yaptık vectra'ların özellikle otomatik vitesli araçlarında sorun olduğunu ve sorun olduğunda da büyük yaptırımlar çıkardığını öğrenmiştik vazgeçtik sonradan :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangisini izmirdekini mi?

Evet , araba zaten burdaymış abi eniştesinin takas yaptılar octavia ile..

2.2 motor ile yakıt + bandrol fiyatını öğrenirseniz bizide bilgilendirin hep merak etmişimdir yüksek hacimli motorun yakıtlarını.

Kardeşim bandrol,

1-3 yaş 2.897 tl

4-6 yaş 2.105 tl

7-11 yaş 1.315 tl (yani 2002 model olan bu araç 9 yaşındadır)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.