Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Opel Vectra Alınır mı ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Nispeten yumuşak ve sessiz bir sürüş, yükselebilme ihtimali olan bir tüketim, vasat çekiş özellikleri, ferah kabin, 7 yılda sinmiş insan ve plastik kokuları olacak.

Tolga okudm okudum sonu...korku filmi gibi bitti cümlenin sanki..ürtüm..insan kokuları..sanki morg.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tolga okudm okudum sonu...korku filmi gibi bitti cümlenin sanki..ürtüm..insan kokuları..sanki morg.. :)

Sen bilirsin eskiden 0 302 ler olurdu, ön kapısından ilk adım attığında bahsettiğim koku + kokuyu bastırmak için sıkılmış moktan kokular..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hımm...sorma bazen türkiyenin bazı bölümlerine diyim bindigmde otobüse...yolculuklarımda...o sıralarda acılmış....yumurta..börek...garajdan alınmış lahmacunlar...arkaarkaya yakılan sigaralar...ozamanlar serbestti biliyorsun...ve saatlerce havasızlıktan otobüsün içindeki o agır ter kokusu...ayak kokusu...bilmemmi...anılarımı yazsam neler olur...ama sıkılan diger kokular hakikaten dahacok öretecegine kokuyu dahada agırlaştırırdı...nerden nereye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Markası Deutz oluyordu sanırım.. Ne karakteristik sesleri vardı ama, bir de vites değişirken klasik "cart" diye ses gelirdi... İndikten sonra giderlerken arkalarından gideceğin yere vardığın manasına gelen tanıdık bir egzost sesi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nispeten yumuşak ve sessiz bir sürüş, yükselebilme ihtimali olan bir tüketim, vasat çekiş özellikleri, ferah kabin, 7 yılda sinmiş insan ve plastik kokuları olacak.

ne kadar basarsan bas ucuz ereğli gazıyla taş çatlasın 0,27 kuruş yakıyordu kilometre de..... Lütfen hem temiz bakılmış arabaya insan ve plastik kokusu sinmez örnek bizim araba.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum..gecen hafta şutladı ya adam bizi...house party verdi...adam sen nediyon....kokular süper hasan....kavun falan sıkma adamın icini bayıyor... :D

abicim eve gidecek vakit bulamamıştır.. :D

sıkmıyorum evdeki ince uzun(ancak o sığıyor) oda parfümü şişesini aldım arabaya koydum çok güzel oldu.. :D

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.