Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Online Video İzleme Sorunu

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar...

2-3 gündür youtube ve diğe video kanalları olsun hiç birinden video izleyemiyorum... dns değiştirdim olmadı, dns'siz kullandım olmadı... kafayı yiyeceğim :( İnternet hızında sorun yok :( Aynı ağdan iphone ile sıkıntısız izliyorum ama burdan olmuyor... yardım rica ediyorum :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhabalar...

2-3 gündür youtube ve diğe video kanalları olsun hiç birinden video izleyemiyorum... dns değiştirdim olmadı, dns'siz kullandım olmadı... kafayı yiyeceğim :( İnternet hızında sorun yok :( Aynı ağdan iphone ile sıkıntısız izliyorum ama burdan olmuyor... yardım rica ediyorum :(

Flash player java tarzı uygulamaların güncel mi? Bir de İnternet explorer chrome mozilla arasından hangisini kullanıyorsun.Ben mozillada hiç sorun yaşamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhabalar...

Farklı video sitelerinin hepsinde aynı sorun varsa flash versiyonunuzda sorun olabilir. Windows'ta Programlar ve Özellikler bölümünden Adobe Flash Player ActiveX eklentisini kaldırıp, video sitesinde sayfayı refresh edin yönlendirmelere uygun olarak tekrar kurun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.