Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 5S Ön Cam Oynaması

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 2-3 hafta önce almış olduğum Uzay grisi iphone 5s'imin ekranı bastırdığımda çıt çıt diyerek oynuyor... Oyun oynarken şimdi farkettim :( Sorun nedendir ? servise göndermeyi düşünüyorum kullanıcı hatası değil... 1 kere bile yere düşmedi :( yardım rica ediyorum

Cihazım eğilmiş... :S düz bi yere koyup ucundan bastırdığımda oynuyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turkcell platinium'u aradım. Yarın gelip alacaklarını söyediler. Batarya aşırı ısınınca olabiliyormuş. :( Yakup ilk günden beri orjinal cover'ı ile kullandım ve pantolon cebine koymam bile :( Cekette yada elimdedir. Çok moralim bozuldu yahu :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turkcell platinium'u aradım. Yarın gelip alacaklarını söyediler. Batarya aşırı ısınınca olabiliyormuş. :( Yakup ilk günden beri orjinal cover'ı ile kullandım ve pantolon cebine koymam bile :( Cekette yada elimdedir. Çok moralim bozuldu yahu :(

Turkcell palavrasına inanma. Bende kılıf ile sürekli kullanıyorum. Böyle ısınarak yamulduğu nerede görülmüş. Neyse yapılır birşey sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Umarım :( 4S vallahi taş gibiydi :)

Ben hepsini kullandım :D Hiçbiri bozulmadı kırılmadı yamulmadı. Hepsi sağlam, biraz dikkat etmeyince hepsi çürük..Hepsinin zayıf noktası var.

Hem hafif, hem estetik, hem kullanışlılık istersen bunlara dikkat edeceksin (genel)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Bilmiyorum garanti servisini ancak 2 çeşit satılan var.

1. İthalat

2. Distribütör

Eğer 2. seçenek ise Apple store yada TELESERVİCE gönderdiğinde değişim yapacaktır. Garanti belgesini paylaşır isen yardımcı olabilirim.

1 yılı geçmedi ise daha da hızlı yardımcı olabilirim gönderirsin bana her türlü yardımcı olabilirim.

Saygılarımla.

Site açıklaması yapmak istemedim ancak büyük firmalardan birindeyim servis iade değişim bölümündeyim.

Yardımcı olurum her türlü yeter ki arkadaşlık baki olsun.

Profil den  nerede çalıştığımı göre bilirsiniz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.