Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Boya Kalkması

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar.

Aracımın vites kutusunun olduğu metalik kısma sert cisim sürtmesinden dolayı sandığım boya kalkması yaşandı. Her araca bindiğimde de gözüme ötü görünüyor. Acaba kalkan yerleri garantiden bir şekilde değiştirmek mümkün olur mu?

post-3858-0-43283200-1393275669_thumb.jppost-3858-0-67933400-1393275670_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı boya kalma yolcu kapısının tutamaç yerinde var bizim. servise gösterdik ufacık bi parça zaten belli çıkabiliyor yerinden tırnaklı. ama bize komple kol değişecek deyince ellettirmedik

edit: boya kalkma dediğim bir şey takıldı heralde o şekilde oldu

ömer akman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı sıkıntı bagaj kısmında da mevcut bagaj ağzı dar olunca sürtme oluyor ve iz kalıyor bunun için önlem alabilir miyiz acaba ?

bagajda ufak bir battaniye bulundurmakla bu sorunu büyük ölçüde çözdüm. yoksa hemen çiziliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Battaniye bende de var yanlız o sert plastik kısımı battaniye ile nasıl kapattınız anlamadım tam :)

battaniyenin yarısı içerde yarısı dışarda olarak koyuyorum koyacağım malzemeyi koyup onuda üstüne atınca sorun olmuyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

battaniyenin yarısı içerde yarısı dışarda olarak koyuyorum koyacağım malzemeyi koyup onuda üstüne atınca sorun olmuyo :)

Oda güzel yanlız bize kalıcı çözüm lazım :)

Bu arada Yakup hocam burda mı Anasayfaya giremiyorum Dsl hatası veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoç'u aradım. Problemimi anlattım. Ne yapılabilir dedim.  Serviste ki eleman üretim hatasıysa fotoğrafları çekilir gönderilir değiştirilir dedi.

Daha sonra ki konuşma "tape"leri şu şekilde :)

Ben: Hata üretim hatası değil, benden kaynaklanıyor.

Servis: O zaman gelmene bile gerek yok parça değiştirilmez!

Ben: Ben hatanın bende olduğunu kabul ediyorum. Parasıyla olmuyor mu?

Servis: Haaa öyle mi olur tabi. ancak vites topuzu, körüğü ve çevre aksamı komple değişecek!

Ben: Aracı getirmeden nasıl emin olabiliyorsunuz?

Servis: Nerede soyulma olduğunu anladım. Söylediğim parçalarda 400 lira gibi birşey tutar. Pahalı yani!

Ben: Peki. Teşekkür ederim!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoç'u aradım. Problemimi anlattım. Ne yapılabilir dedim.  Serviste ki eleman üretim hatasıysa fotoğrafları çekilir gönderilir değiştirilir dedi.

Daha sonra ki konuşma "tape"leri şu şekilde :)

Ben: Hata üretim hatası değil, benden kaynaklanıyor.

Servis: O zaman gelmene bile gerek yok parça değiştirilmez!

Ben: Ben hatanın bende olduğunu kabul ediyorum. Parasıyla olmuyor mu?

Servis: Haaa öyle mi olur tabi. ancak vites topuzu, körüğü ve çevre aksamı komple değişecek!

Ben: Aracı getirmeden nasıl emin olabiliyorsunuz?

Servis: Nerede soyulma olduğunu anladım. Söylediğim parçalarda 400 lira gibi birşey tutar. Pahalı yani!

Ben: Peki. Teşekkür ederim!!

böyleler abi bende gösterdim parça ayrılabiliyo ama adam boyamıyo onu komple kapı kolu değişecek filan diyo eğer çıkartabilirsem orayı kendim boyatacağım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara Ford BAŞER'e bugün aracı götürdüm. Mevcut sorunu fotoğraflayıp OTOSAN'a gönderdiler. 1 Saat içerisinde olumlu cevap geldi. Parça geldiğinde haber verecekler ve değişim olacak. Söz konusu parça garanti dışı olsaydı fiyatı 286 TL. İşçilik hariç.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

Ankara Ford BAŞER'e bugün aracı götürdüm. Mevcut sorunu fotoğraflayıp OTOSAN'a gönderdiler. 1 Saat içerisinde olumlu cevap geldi. Parça geldiğinde haber verecekler ve değişim olacak. Söz konusu parça garanti dışı olsaydı fiyatı 286 TL. İşçilik hariç.

gözünüz aydın, aracınız 2013 model ve garantili olmasına rağmen başta yapmanız gerekeni sona bırakmışsınız.  :)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.