Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e Kolçak Yapamazsın Dediler Yaptım.. :)

Önerilen Mesajlar

güzel bir tasarım olmuş tebrikler daha nice güzel işler yapmanızı dilerim.

Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim Osman hocam..

En yakın zamana seri üstetime geçilip temin etmek istiyoruuuz :)

Hocam uygun renkte kumaş ve bununla uğraşabilecek bir döşemeci bulabilirsem toplu sipariş alır yaptırır gönderirdim ama döşemeciler uğraşmak istemiyor detay fazla, çok zaman alır uğraşamam diyor. Bulabilirsem elbette yardımcı olurum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapak kısmı çok önemli değil gibi aramızda mühendis vardır, 3D yazıcı merkezlerinde taranıp hatta çıktı alınabilir bence...

Bu iş çok science fiction demeyin ahanda link http://www.3dortgen.com/iletisim.shtm 

Sadece bunun için değil herşeyi yaptırabilirsiniz aklınızda bulunsun, batıda kartonla model yapıp bununla parça üretimi yapıyorlar. Sponsorumuz cin fikirli çıkarsa sizden alınan kalıpla enjeksiyon kalıbı ürettirip, enjeksiyonla üretim yaptırtabilir. İlk master biraz pahalı çıkabilir ama sonrası 3 kuruş. İyi bir iş fikri daha geldi aklıma, ah ah bide mühendis olaydım iyiydi :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapak kısmı çok önemli değil gibi aramızda mühendis vardır, 3D yazıcı merkezlerinde taranıp hatta çıktı alınabilir bence...

Bu iş çok science fiction demeyin ahanda link http://www.3dortgen.com/iletisim.shtm

Sadece bunun için değil herşeyi yaptırabilirsiniz aklınızda bulunsun, batıda kartonla model yapıp bununla parça üretimi yapıyorlar. Sponsorumuz cin fikirli çıkarsa sizden alınan kalıpla enjeksiyon kalıbı ürettirip, enjeksiyonla üretim yaptırtabilir. İlk master biraz pahalı çıkabilir ama sonrası 3 kuruş. İyi bir iş fikri daha geldi aklıma, ah ah bide mühendis olaydım iyiydi :(

Ben inşaat mühendisiyim Volkan hocam bu iş daha çok makine mühendisinin işi, yarın rölevesini çıkarmam gereken bir yer var. Perşembe CNC tezgahı olan makine mühendisi arkadaşın yanına uğrarım, en azından bu fikri değerlendirmek lazım..

Tabi bu yorumdan sonra kafamda çok daha orjinal fikirler oluştu, heyecan yapmadan olanakları gözden geçirmekte fayda var :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben inşaat mühendisiyim Volkan hocam bu iş daha çok makine mühendisinin işi, yarın rölevesini çıkarmam gereken bir yer var. Perşembe CNC tezgahı olan makine mühendisi arkadaşın yanına uğrarım, en azından bu fikri değerlendirmek lazım..

Tabi bu yorumdan sonra kafamda çok daha orjinal fikirler oluştu, heyecan yapmadan olanakları gözden geçirmekte fayda var :-)

Arkadaş diyarbakırdaymış anladığım kadarıyla, bir 3 eksenli veya 5 eksenli ile taratıp mail atsa dahi yeterli. Sonrasında üretimi yaptırılabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.