Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bmw 320 I &focus

Metehan Uyanık

Önerilen Mesajlar

Admin kiliti vurdu diger yerdede peki konuyu bilen arkadaslar icin bu aracin piyasasi nedir .bmw 320i 2005 e90 52 bintl 163binde bende 1.6 style 2013 1700km focus 55bin yazdim .

Metehan Uyanık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e90 320i alırsan hayatının en büyük hatasını yaparsın. e90 320i e46 gibi 6 silindirli değil malesef 4 silindirli... e46 gibi bekleneni veremedi. Aşırı benzin yakmaktan başka bi işe yaramaz o makine ;) e90 320 i alanların çoğu değiştirip 320d aldı ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sizin hemen hemen ayni fikir deyim ama o modelde dizel arac almak istemiyorum malum dizel arac buyuk masraflarla bakima girdigi icin pek dizele yanasmadim .6silindirin sesi farkli ama yeni nesil 4 silindirin daha az yakacagini disunmustum SIZCE dizel nasil masrafi cok olurmu ki acba.

Metehan Uyanık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atmosferik benzinlinin performansı çok mükemmel değil de çok yakar az gider kısmını abartıldığı kadar olmuyor bazı modellerde. Dizelin bakım masrafları ilgili bölümlerde mevcuti, 400-500 civarı masrafı oluyor her 15.000 bakımında.

Wikipedia'ya göre 320i'nin 0-100'ü 9.0 saniye. Dizelden performans ve his olarak çok daha iyi olduğu kesin. Bildiğim kadarıyla LPG'ye de uyumlu.

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_3_Series_(E90)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sizin hemen hemen ayni fikir deyim ama o modelde dizel arac almak istemiyorum malum dizel arac buyuk masraflarla bakima girdigi icin pek dizele yanasmadim .6silindirin sesi farkli ama yeni nesil 4 silindirin daha az yakacagini disunmustum SIZCE dizel nasil masrafi cok olurmu ki acba.

4 silindir 150 hp 6 silindir 150 hp'dan daha fazla yakar... tek fark ses değil.. sakın almayın sakın... 316'ya binin daha iyi ;) e46'dan sonra e90 320i asla bekleneni veremedi. şu anda güncel f10 kasa bile 320ied kodlu yeni motorunu 1.6 turbo ünite ile sunuyor. 2.0 litre 4 silindirli atmosferik tamamiyle müsrifliktir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki sizin ariza bakimindan dizele bakisiniz nedir bmwlerde masraf ve bakimlari yonunden

BMW dizellerde 177 ve 184'lükerde BBC'nin yaptığı habere göre zincir sorunu var. Herhangi bir arabada olma ihtimali tamamen şans işi, yine haberde yazdığına göre 1000 sterlinden başlıyor çözümü. e90 öncesi dizelleri önermiyorlar malesef, 163 beygirlikler performans olarak geride kalsalar da tüketim olarak başarılılar. Ama sonuçta yüksek km'li turboluların masraf çıkartma ihtimali var turboları yeni değişmediyse.

LCI E90'ların fiyat aralığı çok yüksek kalmıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW dizellerde 177 ve 184'lükerde BBC'nin yaptığı habere göre zincir sorunu var. Herhangi bir arabada olma ihtimali tamamen şans işi, yine haberde yazdığına göre 1000 sterlinden başlıyor çözümü. e90 öncesi dizelleri önermiyorlar malesef, 163 beygirlikler performans olarak geride kalsalar da tüketim olarak başarılılar. Ama sonuçta yüksek km'li turboluların masraf çıkartma ihtimali var turboları yeni değişmediyse.

LCI E90'ların fiyat aralığı çok yüksek kalmıyor mu?

LCI e90 birde m paket olsada yan yan gitsek :P o araba rahatsız yerinde duramyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla hayatınızın en büyük hatasını yaparsınız sıfır arabayi verip eski model bmv yle takaslamakla ..hem ekonomiklik olarak hem birçok açıdan. .Daha once ben 2011focus ecoboost umu ilan vermistim bir iki tane 2006 bmv 320 i sahibi takas göndermişti.bunun dışında 2010 audi a3 .fiyati 55 civariydi bmv nin audi de kafa kafaya degiselim demisti..demek ki bu adamlar aradığını bulamadiki focus icin takas gönderiyor.birde bi komsumuz vardi bundan 10 yıl önce sıfır seat cordobasini 7-8 yaşındaki bmv320i ile takas etmisti sonra aldigi arac sürekli sorun vermisti pisman olmuştu. .bende olsam sıfır arabami sırf bmv diye eski arabayla takas etmem...focusun yeni teknolojiler i eski bmw ye taş çıkarır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.