Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Play Station 3 Mü ? 4 Mü ? Yoksa Xbox Mı ?

Önerilen Mesajlar

2009dan beri kullandigim ps3 slimim masallah bir kere tik demedi bir gun acik kaldigida oldu. Ben ps4 aramasindayim ama ilk cikan serilerde isinma sorunu varmis bu bir gercek o yuzden Subat-Mart gibi alicam ilk stoklar bitsinde. Benim ps3e 600 rahat veriyorlar ama satmakta istemiyorum cunku ps4e gecmeyi dusunmeyen bir arkadasim var ps4e gecersem onunla oynayamicam biliyorsunuz. <br />

<br />

Sizin icin en iyisi temiz kirilmis bir ps3 ici oyun dolu oluyor online cok takilmazsin GTA 5 belki god of war serisi last of us bu tur oyunlarla vakit gecer. Belki Call of Duty serisinin campaignlerini oynarsin. <br />

Xboxa bulasma hic Turkiyede pek yok piyasasi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım, oyunlar para zaten 9-10 oyun demek tanesi 50TL olsa (ikinci el) :)

Aynen benim ps1 ps2 xbox360 duruyor satmak istemiyorum ama ps4unde yarisini odeyebiliyorum. Piyasasi iyice dusmedende satasim var ps3u. :)

Simdi alsam ps4u online oynadigim arkadaşlarım daha almadi cevrimdisi oyun oynayan biride degilim o yuzden beklemedeyim. Cep telefonu senede 1 gelen boraey degil 2020ye yolu var rahat

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen benim ps1 ps2 xbox360 duruyor satmak istemiyorum ama ps4unde yarisini odeyebiliyorum. Piyasasi iyice dusmedende satasim var ps3u. :)

Simdi alsam ps4u online oynadigim arkadaşlarım daha almadi cevrimdisi oyun oynayan biride degilim o yuzden beklemedeyim. Cep telefonu senede 1 gelen boraey degil 2020ye yolu var rahat

Sabri senin bilgin var gibi bu kırık ps3 alırken neye dikkat etmeli. Adam 500 gb 10 oyun içinde 850 fiyat yazmış gittigidiyorda. Bir de bi arkadaş vardı ps3 cafe işleten, cafeyi kapattı ps3ler lcdler satılık sana bişeyler yaparız diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri senin bilgin var gibi bu kırık ps3 alırken neye dikkat etmeli. Adam 500 gb 10 oyun içinde 850 fiyat yazmış gittigidiyorda. Bir de bi arkadaş vardı ps3 cafe işleten, cafeyi kapattı ps3ler lcdler satılık sana bişeyler yaparız diyor.

Kirdirdigin zaman ps3u system update alamiyorsun bu yuzdende online oynayamiyorsun.

Soyle bir durum var ps storedan oyun aliyorsun sony sana sinirsiz indirme hakki veriyor fakat sadece 2 makinede oynatabiliyorsun. Kirdirdiginda o sinirlandirma kalkiyor.

Mesela ben kuzenle ortak bir ID actim ismi sacma sapan bisi o IDden aldik gta5i 75-75 indirdik ilk ciktigi gun mis :D

Sorun cikacagini sanmiyorum 850 fazla gibi ama ya ps3 cafesi olan kisiden alabilirsin aslinda onlarda bu sekil yapiyor kirdilmis ps3 hepsi.

Mesela bir ornek daha evler musait olmadigindan fifa14 yapmaya cafelere gidiyoruz makineler kirik oldugundan update alamiyor ve oyunlar 1.0 bizim evdekiler 3-4 update almis hatalar giderilmis oyun azda olsa degismis bazi yerleri cafedekilerde fifa14 ama ilk surum.

Umarim anlatabilmisimdir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bildiğim kadarıyla ps4 ps3 ün oyunlarını açıyor diye biliyordum galiba ps3 ps2 yi açıyor k.bakmayın
 işte artık o olay değişti. Ticaret kaygısından kaynaklanıyor sanırım. Yeni çıkan xboxone da bir önceki sürümün oyunlarını açmıycak oyungezer dergisinin aralık ayı incelemesinde yazıyor. 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.