Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kw 3.5 Spor Yay Ve Ledli Gündüz Farı

Önerilen Mesajlar

2 aydır bekleyişimden sonra  artık aracımı  modifiye etmeye karar verdim. Body kit yaptırmak niyetiyle aracı aldığım Ford Agras Bayiine  gittim ve yeni dizayn Body kit setleri 1.5 ay sonra  çıkacakmış. Ondan dolayı Body kitleri beklemeye aldım. Gelmişkende  en azından spor yay taktırayım geldiğime deysin dedim   :)

mSdJB9u.jpg

7Co0TKL.jpg

Elim deymişkende  x  pakette  olup ta  smart  pakette  olmayan gündüz farlarını da taktırayım dedim.

DYbYgEw.jpg

Aracımı bu  hallerde  görünce  bayağı cnm sıkıldı attım kendimi servisten üst  kattaki showrooma bekleyiş başladı.

Kw spor yay fiyatı ve de işcilik 550tl

Gündüz farları ve işcilik  350 tl

Geriye  kalan şu aşamada  yapacağım jant ve lastik ayarlamak olacak. Konfor ve  performans  bakımından  jant 17''  yoksa 18 ''  taktırayım. Ve de lastik olarak  öneriniz ne  olur.

Düşündüğüm jant  RS ford jantı resimdeki  17 ' hoşuma gitti  tabiki önerilerinizi de  bekliyorum.

gQFzYmU.jpg

PKqnP2V.jpg

KeVb9iu.jpg

Türker Taş tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.

Yaylarla izlenimlerinizi bekleriz.

Jant olarak 17'de 18'de olur, bu konuda çok detay var: 

17 ile lastik 215/50-17, 18 ile 235/40-18 olacak.

Haliyle dar yanak yayla birleşince konforu ister istemez olumsuz etkiler, ayırca tüketim artar, maliyet yükselir vb.

Ben 17'de kalırdım, ama 18 salt görünüş olarak daha başarılı olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullan.Fotoğrafdki jant 17'' den büyük gibi geldi bana ve Rs jantı aracın rengine çok yakışmış bence.Benim araçda aynı renk düşüne bilirim.Yay izlenimlerini bekliyorum.Anladığım kadarıyla yetkili servis yay takıp garanti verebiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 yıl garantisi var normalde yayların gide gele  aracımı  almak için bayağı sohbet ettik. resimdeki jant 17'' lastiğin yanında nasıl  kalır diye merak  ettim öyle koydum yan yana Fırsat olsa aslında sökülmüşken lastikler  takılıp bakılsaydı. Resim eklerkende  bayağı uğraştım. daha öncede   foruma  eklemiş biri olaraktan  ekleyemedim. Uzantıda  fotoğraf yükleyemezsiniz uyarısı verip durdu.Sonunda  başardım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 yıl garantisi var normalde yayların gide gele  aracımı  almak için bayağı sohbet ettik. resimdeki jant 17'' lastiğin yanında nasıl  kalır diye merak  ettim öyle koydum yan yana Fırsat olsa aslında sökülmüşken lastikler  takılıp bakılsaydı. Resim eklerkende  bayağı uğraştım. daha öncede   foruma  eklemiş biri olaraktan  ekleyemedim. Uzantıda  fotoğraf yükleyemezsiniz uyarısı verip durdu.Sonunda  başardım.

Düzelttim linkleri

Oldukça basit, eklediğiniz linkte BBCODE varsa birşey yapmadan yapıştır diyorsunuz.YOKSA direkt linki mesaj yazdığınız yerdeki foto resmine tıklayarak ona yapıştırıyorsunuz. Bu kadar detay için yardım konuları mevcut.

Eklediğiniz uzantının sonunda .jpg haricinde farklı şeyler varsa ekleyemezsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın duruşunu bayağı değiştiriyor.konforu iyi gibi yayları sert  olduğundan zamanla da toplayınca bayağı iyi olacak.Virajda yol tutuşu iyi aracın dediğim gibi yaylar biraz daha alışırsa on numara eş yıldız olur.Tek sorun jantlar  sırıtıyor gibi  geldi.Taksan bir dert  takmasan bir dert  lastikler eski olsa tereddüt etmeden değiştiririm de eski yaylar kömürlüğe iner. Lastikleri koyduğumda da  yatacak lastikler deformasyon olacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hayırlı olsun diyelim, spor yaylar bir süre sonra kıvama geldiğinde çok daha tatlı duracaktır... :)

Güle güle kullanın.

Yaylarla izlenimlerinizi bekleriz.

Jant olarak 17'de 18'de olur, bu konuda çok detay var: 

17 ile lastik 215/50-17, 18 ile 235/40-18 olacak.

Haliyle dar yanak yayla birleşince konforu ister istemez olumsuz etkiler, ayırca tüketim artar, maliyet yükselir vb.

Ben 17'de kalırdım, ama 18 salt görünüş olarak daha başarılı olur.

Bende bu janttan almıştım, hatta aracım beyaz olduğu için Gun-Metal rengi aracı boğduğunu zannederek Parlak gibi görünen ama Mat renginde Metalik Griye boyadım... Çok da hoş durdu.. :) Lastikleri de 225/45/17 ContiSportContact 5 olarak seçtim... Şu an tek eksiğim yay kaldı...

RS Jant tercihi F2.5 kasalarına çok hoş oluyor. Ama F3 kasalarında nasıl durur daha önce görmemiştim :) Yine de güzel duracağına eminim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maşallah aracınız çok güzel gözüküyor. Servis yay takma işini kendisi yapıyor herhalde yani yayı siz dışarıdan almadınız. Öğrendiğim iyi oldu bunu. Yay'ın performansını bende merak ediyorum. Çokmu sert, konforu çok etkiledimi ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler sağolun bildirim yaparım geriye kaldı tek eksik lastik ve de jant almak kaldi. Oncelik eldeki lastik ve jantı elden cıkartirsam 17" RS janti taktiracagim .

Bende bu janttan almıştım, hatta aracım beyaz olduğu için Gun-Metal rengi aracı boğduğunu zannederek Parlak gibi görünen ama Mat renginde Metalik Griye boyadım... Çok da hoş durdu.. Lastikleri de 225/45/17 ContiSportContact 5 olarak seçtim... Şu an tek eksiğim yay kaldı...   RS Jant tercihi F2.5 kasalarına çok hoş oluyor. Ama F3 kasalarında nasıl durur daha önce görmemiştim Yine de güzel duracağına eminim

Lastikleri de 225/45/17 ContiSportContact 5 olarak seçtim dediniz lastiklerinizden memnun musunuz.Alırsam 17' jant fiyatı da uygun lastiğin almayı düşünürüm 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.