Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Tamir Kiti

Coşkun Avcu

Önerilen Mesajlar

hocam başlıkla, mesajdaki soru çelişiyor gibi..

piyasada en çok bilinen lastik tamir kiti. lastik patladıktan sonra sıkıyorsunuz, sizi 10 km taşıyor bir lastikçi bulasınız diye.

bende 1 tane var uzun yolda yanıma alırım. bagajı boşalt, setpneyi çıkar, sök tak uğraşmamak için.. başıma gelirse önce kullanırım işe yaramazsa stepne ile uğraşırım.

kaliteli markaların kini almak lazım. tazesi 5 sene kullanıma hazır duruyor.

bendeki: http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?productId=otson432300&categoryId=20035747&sku=OTSON432300&gclid=CKm9q-vO8bsCFQkd3godHGgAAw

bir diğeride, patlamadan önce sıkılıyor. lastik patlarsa, anında müdahele ediyor. bu ne kadar başarılı ürün bilemiyorum çünkü. lastiğin havası indikçe takviye yaparız, o zaman bu ürün özelliğini koruyor mu bilemiyorum ama reklamlarda..adam sıkıyor, çiviyi çakıp çıkarıyor. lastiği suya sokup baloncuk çıkmadığını gösteriyorlar..iyide normal koşullarda zaten şu anda kullandığımız lastikler bir çivi batıp çıkması ile insanı yarı yolda bırakmaz.. yarığa zaten çare olamazda, olurda 1-2 cm lik kesiğe ne yapıyor ona bakmak lazım

ürünün açıklamasında, 6mm çapında delikleri anında kapatır, yanaklardaki sorunlara garanti verilmiyor yazılmış

http://www.ucuzu.com.tr/pro/62998/3205/Lastik-Patlatmaz-Sivi-842077

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam başlıkla, mesajdaki soru çelişiyor gibi..

piyasada en çok bilinen lastik tamir kiti. lastik patladıktan sonra sıkıyorsunuz, sizi 10 km taşıyor bir lastikçi bulasınız diye.

bende 1 tane var uzun yolda yanıma alırım. bagajı boşalt, setpneyi çıkar, sök tak uğraşmamak için.. başıma gelirse önce kullanırım işe yaramazsa stepne ile uğraşırım.

kaliteli markaların kini almak lazım. tazesi 5 sene kullanıma hazır duruyor.

bendeki: http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?productId=otson432300&categoryId=20035747&sku=OTSON432300&gclid=CKm9q-vO8bsCFQkd3godHGgAAw

bir diğeride, patlamadan önce sıkılıyor. lastik patlarsa, anında müdahele ediyor. bu ne kadar başarılı ürün bilemiyorum çünkü. lastiğin havası indikçe takviye yaparız, o zaman bu ürün özelliğini koruyor mu bilemiyorum ama reklamlarda..adam sıkıyor, çiviyi çakıp çıkarıyor. lastiği suya sokup baloncuk çıkmadığını gösteriyorlar..iyide normal koşullarda zaten şu anda kullandığımız lastikler bir çivi batıp çıkması ile insanı yarı yolda bırakmaz.. yarığa zaten çare olamazda, olurda 1-2 cm lik kesiğe ne yapıyor ona bakmak lazım

ürünün açıklamasında, 6mm çapında delikleri anında kapatır, yanaklardaki sorunlara garanti verilmiyor yazılmış

http://www.ucuzu.com.tr/pro/62998/3205/Lastik-Patlatmaz-Sivi-842077

1-2 cm kesiğe hic birsey fayda etmez. Çivi üzerinde durursa cok az kaçırır ama çıkarsa hemen iner.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam başlıkla, mesajdaki soru çelişiyor gibi.. piyasada en çok bilinen lastik tamir kiti. lastik patladıktan sonra sıkıyorsunuz, sizi 10 km taşıyor bir lastikçi bulasınız diye.

Patlamadan önce kullanılanlar da var....... o nedenle kullanıp yararını gören var mı diye sordum.

1-2 cm kesiğe hic birsey fayda etmez. Çivi üzerinde durursa cok az kaçırır ama çıkarsa hemen iner.

Zaten reklamdan etkilendiğim için açtım konuyu..

Coşkun Avcu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni farkettim, doğru söylüyosunuz....çelişkili bi anlatım olmuş

Ürünün ismi bu şekilde olduğu için belirttim...

"Lastik Tamir Kiti  :  Lastik patlamasına son"

Sloganlarını bile yazdım...Anlatım bozukluğu üründen kaynaklanıyo...

https://www.youtube.com/watch?v=GU-zYDqpy68

Coşkun Avcu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nasıl bir kimyasal bilemiyorum.. içerde hava var, patlayınca hava dışarı çıkmak istiyor. ve orayı dolduruyor, hava ile temasa geçince işe yarıyor desek olmaz.

bir bilen belki açıklar yada araştırmak lazım. ürün güzel. açıklamasında lastiğin ömrü boyunca yazıyor. ama ben kış-yaz lastiği kullandığım için durmadan yenilemem lazım ki 6 ayda bir yenisini alacak kadar çok para vermem diye düşünüyorum.

bu ürün daha mantıklı..sonax a ve arexons a güvenirim her zaman

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.