Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Park Lambası Sorunu

Süleyman Altın

Soru

İyi geceler

Dün akşam arabamı park ettim,1-2 saat sonra geldiğimde sağ arka park lambası yanıyordu aracı bir kaç kez açıp kapattim (kumandadan) geçmedi sonra eve geldim tekrar kilitledim bu kez sorun yoktu.

Acaba neden olabilir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hmm olabilir daha öncede buna benzer birsey duymustum,sacma bi ozellik unutsan aku bitecek :)

Başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerinde park yasağı olmayan ama görüş açısından riskli bölgelerde gece park edince yol tarafındaki park lambalarının yanık bırakılması önerilir, bu nedenle var bu özellik. 

Unutkanlığın çoğu zaman istenmeyen sonuçları olur... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sinya kolunu aşağı bırakırsanız sol taraf ön-arka ve yukarda bırakırsanız sağ taraf ön-arka parklar yanar ve "dıııt" diye bir ton duyulur. Bu iki araç arasına bıraktığınızda sıkışık park yapmışsanız gerekli olan ve sol tarafın yoldan görünebilmesi durumundan dolayı gereksiz akü harcaması yapmaması için olan bir uygulama. nasılsa sağ lambalarınızı yoldaki araçlar göremeyecekler. Birde Cem Beyin dediği gerekçe eklenince ihtiyaç oluyor. Ama sabaha kadar bu lambalar yanarsa akü sıkıntısı yaşanmıyormu bilemiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.