Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Babam Arabayı Vermiyor :d

Emre Kaçan

Önerilen Mesajlar

Part time işe gir 3-5 bin tl ye bir araba al bin derim...Bu devirde babandan bile bir şey istemeyeceksin tabi babana da  bir şey vermeyeceksin...

17-18 yaşımdan beri babamdan birşey istemem kıyafer felan al derlerse alırım pek para harcamayı da sevmem hep evdeyim müge anlı felan izliyorum akşamda esra erol :D :D

tahmin ettiğin gibi biraz açılmam lazım abi :D 

Emre Kaçan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ygs ye hazırlanıyorum ayrıca koruma memuru alınacakmış emniyet genel müdürlüğü.

bunların dışında iş de arıyorum bulursam güzel bi iş güzel olacak.

ama en iyi çözüm araca 3g bağlantısı takacağım babam izlesin oradan :D

Güven verdikten sonra buna gerek yok :D o zaman kendin olamazsın önemli olan kendin olmak her alanda :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Konu Dışı Paylaşımlar :)" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ygs ye hazırlanıyorum ayrıca koruma memuru alınacakmış emniyet genel müdürlüğü.

bunların dışında iş de arıyorum bulursam güzel bi iş güzel olacak.

ama en iyi çözüm araca 3g bağlantısı takacağım babam izlesin oradan  :D

ygs hazırlan kardeşim işe falan girip zaman kaybetme.  iki karpuz bir koltuğa sığmaz... 10 ay süren var zaten 8 ay  kaldı.. araba hevesini de geri plana al üniversiteye gidince işe girersin yazları çalışır alırsın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilader bu konu bana yine nasıl geldi nerden bu tespite vardın ? :D:zha:

Her an hazırsın len o gün adamı dövecektin ben seni zor tuttum arabayla adamın üstüne sürdün adam kornaya basıncada aşağı inecektin ben yapma etme dedimde öyle durdun forumda söylemek istemedim ama söylettirdin zorla  :kıhkıh:

17-18 yaşımdan beri babamdan birşey istemem kıyafer felan al derlerse alırım pek para harcamayı da sevmem hep evdeyim müge anlı felan izliyorum akşamda esra erol :D :D

tahmin ettiğin gibi biraz açılmam lazım abi :D

Evde canın sıkılmıyo mu Emre :) gün boyu evdeysen sınava girmedin okul ne oldu. Bence ders çalış bidaha hazırlan müge anlıyı napcan :) kardeşim yanlış anlama benden fikir olsun sana :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla bende 18 yaşlarındayken bazen babam vermezdi arabayı bende sinir olurdum falan bazıları yapı gereği güvenemiyorlar işte bişey olur falan gibisinden .Şimdi de  ben arabamı babama vermiyorum hiç güven vermiyor sürüşü bana :) İlerde kendi arabanı alınca artık rahat rahat binersin kardeş bu babaların bazıları böyle işte ne yapacaksın ama biraz daha zamanla daha fazla vermeye ve güvenmeye başlar diye düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her an hazırsın len o gün adamı dövecektin ben seni zor tuttum arabayla adamın üstüne sürdün adam kornaya basıncada aşağı inecektin ben yapma etme dedimde öyle durdun forumda söylemek istemedim ama söylettirdin zorla :kıhkıh:

Evde canın sıkılmıyo mu Emre :) gün boyu evdeysen sınava girmedin okul ne oldu. Bence ders çalış bidaha hazırlan müge anlıyı napcan :) kardeşim yanlış anlama benden fikir olsun sana :yeah:

Orda sen acemi gibi hata yapmasaydın adam sana küfretmeyecekti bende sinirlenmeyecektim :kıhkıh::smiley2k::zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben mi sürüyodum arabayı :D la zaten adam bana küfür etse sana kalmaz ki manyak :kıhkıh::kıhkıh::kıhkıh:

2 araba arka arkayaydık hatırlasana :D ben o kadar sinirlenince başımıza bela almayalım diye beni sakinleştirirken adam benden kaçtı :D

Forum kurallarını ihlal ettik hacım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.