Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Babam Arabayı Vermiyor :d

Emre Kaçan

Önerilen Mesajlar

Her an hazırsın len o gün adamı dövecektin ben seni zor tuttum arabayla adamın üstüne sürdün adam kornaya basıncada aşağı inecektin ben yapma etme dedimde öyle durdun forumda söylemek istemedim ama söylettirdin zorla  :kıhkıh:

Evde canın sıkılmıyo mu Emre :) gün boyu evdeysen sınava girmedin okul ne oldu. Bence ders çalış bidaha hazırlan müge anlıyı napcan :) kardeşim yanlış anlama benden fikir olsun sana :yeah:

aynen senin düşündüğün gibi düşünüyorum bende .İş arıyorum ama herkes müşteri temsilcisi felan çağrı merkezi mağaza satış temsilcisi arıyor . onlarda bana göre değil işte 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen senin düşündüğün gibi düşünüyorum bende .İş arıyorum ama herkes müşteri temsilcisi felan çağrı merkezi mağaza satış temsilcisi arıyor . onlarda bana göre değil işte 

Ben onu demiyorum okumuyosan eğer bi kere daha hazırlan sınava :) Tam okumadın sanırım yazdığımı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben onu demiyorum okumuyosan eğer bi kere daha hazırlan sınava :) Tam okumadın sanırım yazdığımı :)

yanlış okumuş olabilirim kusuruma bakma :D

bu sene 2. defa gireceğim çok çalışkan değilim 

2 şansım var . birisincisi polis meslek yuksek okulu

ikincisi koruma memuru

lys ye hiç girmem heralde ygs yine kolay konuları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlış okumuş olabilirim kusuruma bakma :D

bu sene 2. defa gireceğim çok çalışkan değilim 

2 şansım var . birisincisi polis meslek yuksek okulu

ikincisi koruma memuru

lys ye hiç girmem heralde ygs yine kolay konuları

Lys daha kolay yapman gereken sadece oturup ezber yapmak 4 yıllık bi yerlere gidersin 

Polis myo falan boşver 4 yıl oku komiser ol hiç olmadı polis memuru olursun yine onların alımları çok daha iyi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lys daha kolay yapman gereken sadece oturup ezber yapmak 4 yıllık bi yerlere gidersin 

Polis myo falan boşver 4 yıl oku komiser ol hiç olmadı polis memuru olursun yine onların alımları çok daha iyi :)

part time şart hocam evde çok boş takılıyorum. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ehliyetini almadan arabasını veren babaları onaylamak mümkün değil. Babanız vermiyorsa bildiği vardır üstelemenin anlamı yok.

Zamanı gelince herşey olur.

Anektot: Ben 16-17 yaşlarındayken etrafımda araba kullanırdı çocuklar, babam ise bana; oğlum onlara bakma ehliyet alınca sende süreceksin derdi. Ehliyeti aldım tabiki onunda eğitiminden sonra daha 1 kere bile ben varken direksiyona geçmedi.

Bu tür ciddi şeyler rica, oyun, taktik, söz ile olmaz. Ehliyet almak demek herşey demek değil. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ehliyetini almadan arabasını veren babaları onaylamak mümkün değil. Babanız vermiyorsa bildiği vardır üstelemenin anlamı yok.

Anektot: Ben 16-17 yaşlarındayken etrafımda araba kullanırdı çocuklar, babam ise bana; oğlum onlara bakma ehliyet alınca sende süreceksin derdi. Ehliyeti aldım tabiki onunda eğitiminden sonra daha 1 kere bile ben varken direksiyona geçmedi.

Bu tür ciddi şeyler rica, oyun, taktik, söz ile olmaz. Ehliyet almak demek herşey demek değil. 

Katılıyorum.Ehliyetsiz başınıza bir kaza gelmesi durumunda neler oluyor haberiniz vardır sanırım.Babamda bana ehliyetsiz kullandırmazdı arabayı.Şuan kendisi elini sürmüyor ben varken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katılıyorum.Ehliyetsiz başınıza bir kaza gelmesi durumunda neler oluyor haberiniz vardır sanırım.Babamda bana ehliyetsiz kullandırmazdı arabayı.Şuan kendisi elini sürmüyor ben varken.

haklısınız bi bildiği var ki vermiyor.Ne yapacağız sabretmekten başka çare yok . birde yanında araba sürerke daha dikkat etmek lazım gaza abanmak olmaz :D empati yapıyorum karşındakinin tek başına nasıl gaza geleceğini veya kurallara uyarak kullanacağını bilemeyiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısınız bi bildiği var ki vermiyor.Ne yapacağız sabretmekten başka çare yok . birde yanında araba sürerke daha dikkat etmek lazım gaza abanmak olmaz :D empati yapıyorum karşındakinin tek başına nasıl gaza geleceğini veya kurallara uyarak kullanacağını bilemeyiz

Ehliyeti aldıktan sonra babalar genelde "geç şunu" diyor  :) özellikle yokuşlar çok keyifli Focus'la.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çocukken ya da şimdi, babamın hiç arabası olmadı, araba kaçırmak, sürmeye çalışmak nasıl bir duygu hiç yaşamadım, ilkokuldayken bile babamdan hiç harçlık almadım, ayakkabı boyacılığı yaptım, simit sattım, maydanoz limon sattım, lokantalarda çalıştım, hamallık yaptım, kendimi bildim bileli harcadığım para hep kendi paramdı, içim rahat, babamı da seviyorum, kendimi de.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çocukken ya da şimdi, babamın hiç arabası olmadı, araba kaçırmak, sürmeye çalışmak nasıl bir duygu hiç yaşamadım, ilkokuldayken bile babamdan hiç harçlık almadım, ayakkabı boyacılığı yaptım, simit sattım, maydanoz limon sattım, lokantalarda çalıştım, hamallık yaptım, kendimi bildim bileli harcadığım para hep kendi paramdı, içim rahat, babamı da seviyorum, kendimi de.

keşke babam beni yaz tatillerinde zorla işe verseymiş diyorum bazen.

hayatın zorluklarını o zaman anlardım .Derslere daha çok yonelirdim .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.