Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Kuga Mı, Honda Crv Mi?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Bakayım bir testleri var mı o kasanın

Sabrim dediğim gibi yukarda crv dayımda var sadece yazlık arabası :D 1 hafta orada kullandım, araba gibiydi uçar kaçar değil gücü.

Ecoboost'da ise manuel mod'a almazsan ondada vites değişimleri garip işlediği için çok kaçmıyor ki zaten araba 4x4 ve ağır focus gibi olmaması normal.

Ecoboost daha hisli araba açıkcası annen ile test arabasını kullansanız daha iyi olur bizim yorumlarımız yetersiz kalabilir. Araç içi ve kullanışlılığı önemli olur sizin için. Yakıt olarak ise kuga 1-2 litre fazla içer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabrim dediğim gibi yukarda crv dayımda var sadece yazlık arabası :D 1 hafta orada kullandım, araba gibiydi uçar kaçar değil gücü.

Ecoboost'da ise manuel mod'a almazsan ondada vites değişimleri garip işlediği için çok kaçmıyor ki zaten araba 4x4 ve ağır focus gibi olmaması normal.

Ecoboost daha hisli araba açıkcası annen ile test arabasını kullansanız daha iyi olur bizim yorumlarımız yetersiz kalabilir. Araç içi ve kullanışlılığı önemli olur sizin için. Yakıt olarak ise kuga 1-2 litre fazla içer.

Kuga daha mi fazla yakar diyosun ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga'ya ford 10.2 demiş ya misal onu annen pamuk gibi kullanırsa 11-12 ile gezdirir :D en kötü 14 litre olur.

Crv'yi ne yalan söylüyim hatırlamıyorum hiç :( eski fotoğraf arşivimde belki vardır bi bakarım.

Eski crv'de honda 11.2 demiş o da 12 olsun dedim. Kuga 2 litre fazla veya aynı yakar diye revize edeyim.Honda atm olduğu için yanılma payı daha az turboya göre

Uzun yolda ise kuga daha az yakar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga'ya ford 10.2 demiş ya misal onu annen pamuk gibi kullanırsa 11-12 ile gezdirir :D en kötü 14 litre olur.

Crv'yi ne yalan söylüyim hatırlamıyorum hiç :( eski fotoğraf arşivimde belki vardır bi bakarım.

Eski crv'de honda 11.2 demiş o da 12 olsun dedim. Kuga 2 litre fazla veya aynı yakar diye revize edeyim.Honda atm olduğu için yanılma payı daha az turboya göre

Uzun yolda ise kuga daha az yakar.

Anladim çok yakınlar ikisininde farklı albenileri var. Kugaya zaten aşinayız testde ettik. Hatta auto showda 2012de ikisinede binmişti yanyanaydı Hondayla Ford :)

Hondayı daha çok beğenmişti ferah olduğundan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladim çok yakınlar ikisininde farklı albenileri var. Kugaya zaten aşinayız testde ettik. Hatta auto showda 2012de ikisinede binmişti yanyanaydı Hondayla Ford :)

Hondayı daha çok beğenmişti ferah olduğundan

Ama o yenisiydi dimi, gerçi his olarak ikiside aynı sayılır orta kısım boşluklu olduğundan, yine son kararı annene bırak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama o yenisiydi dimi, gerçi his olarak ikiside aynı sayılır orta kısım boşluklu olduğundan, yine son kararı annene bırak.

Eski kasada vardi hatta doldurmak için 3 tane vardi :) yeni kasanin satışına 3 ay vardi daha 1 tane getirmişlerdi.

Aynen babadan net onayı alalım sahibindende beğendiğimiz bir arabaya bakariz ordan çözülür.

Bak bu güzel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-30.000-km-de-sinifinin-en-fulu-en-dolusu-161034095/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

1 Temmuz itibariyle anneme 2011 makyajli Honda Cr-v aldik 22.000de senelik bakimlari yapilmis km dolmamış bile. Sıfır gibiydi gerçekten kazasıda olmayınca anlaştık.

Fotoğraf çekip bu konu uzerinden birkaç birşey yazabilirim belki yardımcı olurum düşünen varsa :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.