Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style 1.6 Powershift 125Bg

Emrah Karaalan

Önerilen Mesajlar

Dostlar yaklaşık 50.000 tl ve maksimum 36 ay kredi düşünüyorum rahat ödemek için. Fakat kredi faizleri uçmuş durumda sizin önerdiğiniz faizleri uygun olan bir banka varmıdır..

Abi bn fordun kendi kredisinin en uygun kredi oldugunu düşünüyorum ben aracı alırken 0,89du faizler arc kredisini 0,47den çektim bn 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler. şimdi inceliyorumda 1.6 powershift için şehiriçi 9.3lt/100km vermişler bana aşırı fazla geldi acaba kullanan arkadaşlarda bu durum mevcutmudur yoksa düşürülebilirmi?

Şehir içi 9 altı bence neredeyse imkansız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki 8.5 yaktırmak için genel olarak nasıl bir kullanım takip ettiniz ve kaç km sürede o seviyelere indiniz

Aslında sakin kullanım dışında bir çaba harcamadım diyebilirim. Tabii klasik ilk hareket halinde gaza çok yüklenmek aracı performanslı vites değiştirmeye ittiği için dikkat edilmesi gerekenlerden..

Km 5000 i geldi.sarfiyat tamamen kullanıcı ve trafikle doğru orantılı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.