Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Trend X 'de Yağmur Sensörü Var Mı?

Emre Kaçan

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

:) yok araç bildiğimiz trend x silecekleri havaya kaldırdığım için çalışmış olabilir belki.araç suanda serviste alarm taktırmaya verdik.Gelsin bakacam :)

Sileceklerin konumu yanlış olduğunda, yanlış olan üstte olduğunda yağmur sensöründen bağımsız olarak araç kendisi düzeltiyor. Havadayken de böyle olduğunu zannedip çalıştırmış olabilir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Beni konu hakkinda hic bir bilgim yok ancak size balık, tutmasini ogretecegim. Google yazdim soruyu ve istediginiz ce ap ve fazlasina ulastim. Bende ogrenmis oldum. http://www.ford.com.tr/otomobiller/focus/donanim-tablosu

baktım tabloya yağmur sensörü yok yazıyor ama neden aracı çalıştırdıgımda silecekler çalıştı onu anlamadım.Camlar ıslaktı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanlislikla titanyum mu aldiniz yoksa :) kardesim belki silecek acik kalmistir silecek kolunda auto filan yoksa yoktur. Ama en guzeli aracin basina in iyice kurcala kitapcigida al eline ne var ne yok iyice dene ben cok severim kurcalamayi o yuzden zirt birt arac degistiririm in aracin basina dene eline bir sasal su al serpistir saglamasini yap.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanlislikla titanyum mu aldiniz yoksa :) kardesim belki silecek acik kalmistir silecek kolunda auto filan yoksa yoktur. Ama en guzeli aracin basina in iyice kurcala kitapcigida al eline ne var ne yok iyice dene ben cok severim kurcalamayi o yuzden zirt birt arac degistiririm in aracin basina dene eline bir sasal su al serpistir saglamasini yap.

:) yok araç bildiğimiz trend x silecekleri havaya kaldırdığım için çalışmış olabilir belki.araç suanda serviste alarm taktırmaya verdik.Gelsin bakacam :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sileceklerin konumu yanlış olduğunda, yanlış olan üstte olduğunda yağmur sensöründen bağımsız olarak araç kendisi düzeltiyor. Havadayken de böyle olduğunu zannedip çalıştırmış olabilir.

evet olabilir sağolun  :)

Emre Kaçan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.