Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kalkışta Vuruntu Sesi,

Kadircan Yılmaz

Soru

Merhabalar,buğün ışıklarda ani kalkış yaptım lastik çok az kayıp patinaja oturdu ve tak tak tak lastik sanki çukurlarda patinaj yapıyormuş gibi ses çıkyor esp yi kapattım vuruntu daha geç geldi önce kaydı aniden kalkınca neler oluyor anlamadım antipatinaj filan mı devreye giriyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Wheel hop denilen durum. Çekiş kontrol sistemininde bu durum neticesinde tekerleri kontrol altına alma çabasından ortaya çıkan ses.

Youtube'da wheel hop diye arama yapın aslında ne olduğunu göreceksiniz. Dert etmeyin boşuna sorun aramayın, kendinizi yormayın.

Örneğin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de cok yavaş bir kalakışta bildiğin metal sesi geliyor. servis tuhaf zaten bi sonuca bağlayamadılar .araba 30 binde aldıgımdan berii var bu sıkıntı. ben aks boşluğu die düşünüyorum. şanzıman takozu motor takozu kontrol edildi.sonuç negatif ama ses hala aynı.aracı çok sakin 1-2 metre hareket ettirmek istediğinde şakırtı halini alıyor. bu durumu yaşayan varmı acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.