Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Tepe Çıkış Yardımı Kullanılamıyor Yazısı

Samet Ulusoy

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
10.04.2023 - 08:46 tarihinde, Semih O. yazdı:

Hata kodlarına bir bak

Gecikmelide olsa bakabildim abi sonunda, canlı verilerde de sol arka tekerlekteki hızı ölçmüyor abs. Sanırım sensör arızası gibi bir durum söz konusu.

* Fotoların yönü için özür dilerim, ne yaptıysam düzeltemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Semih G. Burada sorun arka sol teker devir algılayıcısı gibi duruyor. Diğer hataları üretir zaten.

Sensör kirlenmiş ya da arızalanmış olabilir Semih. Oradan gitmekte fayda var.

Edit büdüt: hatta kirlenmişi de ele, zira aküye açık ya da kısa devre diyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Semih O. yazdı:

zira aküye açık ya da kısa devre diyor.

Gidip baktırıp değiştirmek en mantıklısı abi o zaman.

Akşam iş çıkışı arabaya bindim ve oda ne süpriz... ışıklar yanmıyor herşey normal gözüküyor. Lakin her frene bastığımda fren pedalı sanki abs devreye giriyormuş gibi titremeye ve tepki vermeye başladı.

Semih G. tarafından düzenlendi
Akşam editi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bayram yoğunluğundan ve sanayi esnafının elektronik sorunları duyunca burun kıvırmasından dolayı bir türlü baktıramamıştım arabaya, en sonunda dayanamayıp güvenemeyerek de olsa ve bir dünya masraf açılacağını düşünerek yetkili servisten randevu aldım. Yaklaşık 1buçuk gün serviste kaldıktan sonra sorunun tesisatta bir kopmadan kaynaklı olduğu belirlendi ve değişime gerek olmadan tamir yoluna gidilerek çözüldü. 

*Tabi değişim gerekseydi arabanın komple soyularak tesisatının yenilerek yaklaşık 70-80bin TL gibi bir masraf çıkacağınıda belirtmeden geçmediler :hmm:

Neyse 😄

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.