Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arabamda Yaptığım Ufak Çalışmalar

Önerilen Mesajlar

Forum sayesinde görüp yaptığım bir takım çalışmaları paylaşmak istedim.

esUhfQu.jpg

Fren lambasına oğluşun adı yazıldı.

jUauyr6.jpg

Sis farı krom çerçeveleri

eBDAkgP.jpg

Focus yazısı tam uymadı ama yinede fena durmadı gibi

Beoujjz.jpg

Bu kapı açma kromlarını çok tuttum.

BDsxoWV.jpg

Acaba kılıfları yanlar siyah orta çizgili bir şekilde mi yaptırsaydım diye düşünmüyor değilim

Tüm bunları forumdan gördüm ve uyguladım.Forum ailesine teşekkürler.Birde klima düğmeleri ve kol dayama yaptırdım mı olayımız tamam gibi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öğretmenim bu kılıflar bence ofsayt, forumda ankarada kılıf yapan bir yerin bilgileri var. Hani fabrikasyon ürün bile anca adamın yaptığı kadar oturur. Temiz iş yapıyor. Gerekirse tavsiye ederim.

Geriye kalan 3. stop'a yapılan karartmalı yazı anca varmı var olur. işlevi yok ve görselliği frene basınca kaybolacaktır. 

Kromlar güzel olmuş bu arada. Kontak anahtarının çerçevesi var, onu da kullanırsanız saçma görünen biryer daha ortadan kalkmış oluyor bana göre. Forumda onunda konusu vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öğretmenim bu kılıflar bence ofsayt, forumda ankarada kılıf yapan bir yerin bilgileri var. Hani fabrikasyon ürün bile anca adamın yaptığı kadar oturur. Temiz iş yapıyor. Gerekirse tavsiye ederim.

Geriye kalan 3. stop'a yapılan karartmalı yazı anca varmı var olur. işlevi yok ve görselliği frene basınca kaybolacaktır. 

Kromlar güzel olmuş bu arada. Kontak anahtarının çerçevesi var, onu da kullanırsanız saçma görünen biryer daha ortadan kalkmış oluyor bana göre. Forumda onunda konusu vardı.

Emeğinize sağlık.. Kılıfların açık renk olması kullanımın daha dikkatli olmasını gerektirecek... Orj. de bile yıkamacılarda tedirgin oluyorum...

Kiliflar haric begendim.

Gule gule kullanin.

Kılıflar konusunda haklısınız arkadaşlar.Renk olarak bende tutmadım.Özel olarak Ankara'da dikilip geldi.Bayada bir para verdim.Ama olmadı.Rengi özellikle hiç içime sinmedi.Esasında orjinali kalsın istiyorum ama iki küçük çocuk var.Çok kirletiyorlar koltukları.İzleride baya kalıyor.O yüzden kılıf takmak istedim.Verdiğim parayı duysanız  :pist: Değiştirmeyi düşünüyorum.Ama daha sonra.

Şoför emniyet kemeri ikaz susturucusunu bir eğitimciye yakıştıramadım! :ban:

Çok haklısınız.Özür.Esasında şehir dışına çıktığım an kemer takıyorum ama şehir içindede takmak lazım :aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.