Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tft Gösterge Ve Multimedia Player Tavsiyeleriniz

Önerilen Mesajlar

Ben bu mesajı tam anlamadım, hangisi? gösterge şuan EZPARda var 400tl forumda telefonları vardır. OEM ses sistemi ekranı biraz sıkıntılı. çin malı multimedya sistemler gırla?

ben merak ettim bakıyorum şimdi :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151339401284541&set=pb.704784540.-2207520000.1382738035.&type=3&theater

Bakabilirsin ;) Biraz sarsıntılı bir sistemim var :) Yakup biliyor :)

Sercan Birlik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu mesajı tam anlamadım, hangisi? gösterge şuan EZPARda var 400tl forumda telefonları vardır. OEM ses sistemi ekranı biraz sıkıntılı. çin malı multimedya sistemler gırla?

ben merak ettim bakıyorum şimdi :)

Gösterge panelindeki 3 satır ekranı kastetmek istemiştim... ilk sırada o var. daha sonra multimedia oynatıcı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

piyasa kaynıyor bunlarla. istiyorsan hemen alalım sana :) ancak sorun çıkartırsa karışmam.

Çakma ürün şans işi. yol kenarından saat almak gibi bozulabilir de bozulmayabilir de. ;)

dersen alacağım hemen göndereyim. hatta istanbuldaysan gel taktıralım. garantisi filanda var.

Ben konuyu  piyasadakileri bilmediğim için açtım zaten. Çakma alma taraftarı değilim... fiyat ve kalite karşılaştırmak istedim.

Ayrıca varsa uyum sorunları ya da sonradan oluşacak sorunları da yaşayanlardan duymak isterim..

bu arada ben mülayim adamım, ses sistemleri beni bozar...Ben

y79j8tm.jpg

dinlerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler Ozan, açtığın konulara bakmıştım zaten... Bana şu anki maliyetini tahmini söyleyebilir misin?

400 TL'de değişiklik var mıdır?

gösterge 400 MFT 2000 MFTde eksik parça olabilir, kolçak içindeki usb ve kart girişleri varmı emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler Ozan, açtığın konulara bakmıştım zaten... Bana şu anki maliyetini tahmini söyleyebilir misin?

400 TL'de değişiklik var mıdır?

Ben o zaman ilk mesajımı bu mesaj ile güncelliyim.

Direksiyon önündeki tft ekran'dan bahsettiysek ilk olarak onu %124 hatta %231 acil değiştirin :)

Göğsün ortası yani müzik çalar ekranı için ise diyecek sözüm yukardakilar gibidir. 

Filmdi şuydu muydu şeylerle işim olmaz style'dan iyi olsun derseniz Sony ile gelen veya Navi ile gelen büyük ekranlara geçebilirsiniz bunlara okey derseniz eğer ilgili başlıkları sunarım baktıysanız ne ala öyle devam.. Yok ben çin işi istiyorum derseniz ben bilmem 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben o zaman ilk mesajımı bu mesaj ile güncelliyim.

Direksiyon önündeki tft ekran'dan bahsettiysek ilk olarak onu %124 hatta %231 acil değiştirin :)

Göğsün ortası yani müzik çalar ekranı için ise diyecek sözüm yukardakilar gibidir. 

Filmdi şuydu muydu şeylerle işim olmaz style'dan iyi olsun derseniz Sony ile gelen veya Navi ile gelen büyük ekranlara geçebilirsiniz bunlara okey derseniz eğer ilgili başlıkları sunarım baktıysanız ne ala öyle devam.. Yok ben çin işi istiyorum derseniz ben bilmem 

Çin işi alırsam Çin malı ben olayım, ağzım 1-2 kez yandı. Kamera-TV-DVD  olmuş olmamış hiç önemli değil. Aracın görüntüsünü değiştirsin, uyum sorunu olmasın yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman örnek başlık 1

Güzel olmuş da... Sony'nin parlak siyah tuş zemini aracın ağırlığını bozmuyo mu sence de?  

Yoksa gösterge ekranı müthiş olmuş. Tuş takımını değiştirmeden sadece ekranı büyütemez miyiz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olmuş da... Sony'nin parlak siyah tuş zemini aracın ağırlığını bozmuyo mu sence de?  

Yoksa gösterge ekranı müthiş olmuş. Tuş takımını değiştirmeden sadece ekranı büyütemez miyiz?

onun içinde benim konuma bakın D Kamil diye ararsanız çıkar neresinde bilmiyorum ama özetle dediğiniz şekilde, o konudaki ekran aynı tuş takımıda sonysiz olanla aynı. bu tip ekranlarda çerçeve bulmak sıkıntılı biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

söyle bir başlık açtım,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.