Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Arka Cam

Murat Bayır

Soru

arkadaşlar 2 ay önce aldığım focusun bugun farkettim arka cam buhar tutunca insan parmakları sürülmüş buhar gecince hiç bişi gözükmüyor sanırım cam imalatında sıcakken ellenilmiş sildim temizledim yapmadığım şey kalmadı ıslak bi bezle izin üzerine sürünce yada buhar tutunca sırıtıyo bu nasıl bişi defolu cam galiba servisemi götürmem gerek ?? fikiri olan varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

tsvk0.jpg

tsvnn.jpg

Fotoğraflar bunlar arkadaşlar anca bu kadar çekebildim bu izler uzuyor tabi aşağıya doğru otosandan haber bekliyoruz sözde bir sürü ıvır zıvır satıncaya kadar herşey ilgi sıfır sanki ben yaptım otosan müşteri hizmetleriylede görüştüm ufacık birşey miğde bulandırıyor ben hakkımı aramakta haklıyım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

servisin bilgisine göre otosan bu sorunu görüş engellemediği için olumsuz baktı. müşteri ilişkileri olayın arkasında durarak otosandan losyon getiriliceğini söylüyor. eğer çıkmazsa leke cam değişimine gidilecekmiş sözde tabi ne yaparlar bilmem 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.