Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2008 1.6 125 Trend-X Mondeo Ile 2008 Jetta'mı Takas Edeyim Mi?

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

Dizel olsa benim fikrim değişmenizden yana olurdu. Benzinlinin tüketimi şehiriçi trafiğinde 10 litreyi bulabiliyor 100 kilometrede. Dizelin torku gidişi ve tüketimi oldukça iyi tv dezavantajı dışında.

100 küsür binde 1500 kiloya yakın 1.6 benzinli bir aracın motorunun yorulmuş olabileceğini ve parça masrafı açabileceğini düşünmek lazım. Bizde 2008 dizel otomatik var 220.000 km de. Ne triger ne v kayış nede devirdaim değişti. Sadece enjektör yapıldı oda Gürcü mazotu kullanıldığı için. Şanzımanı hala ilk günkü formunda.Ön takımda da hiçbir sorun çıkartmadı.Sadece sağ arka teker bilyasını bozdu.  Tabiki parçaları bir Focus gibi yaygın değil fakat iki güne geliyor nerde olursa olsun parça kapımıza kadar bu zamanda.

Alırım 200.000 km olana kadar binerim derseniz alın. Ama ben sıkılırım değiştirmek isterim derseniz Jetta'yı elden çıkarıp 1.6 mondeo almanız mantıksız olur. Ölü bir piyasası var benzinin 5 TL civarında olduğu bu zamanda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben şeye takıldım araba trend-x ama full+full :P o zaman diyoruz ki ''Herkes full biz boşuzzz :) :) :) ''

Onlara takılma Yakup um :) Herkesin full mantığı farklı. 2008 mondeo trend-x de hangi donanımlar var onlara nerden ulaşabilirim.

Yusuf'um mondiyi düşünme istersen...

Valla abi ciddi ciddi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.