Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B sınıfı dizel

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

@Aydın abi

Şu an benimde şirket aracım 75 hp lik fiorino arkası boş 2009 model

Kriz geçiriyorum yolda resmen. Ama babamızda bir sorun olmaz 75hp benim babama fazla bile geliyor.

@Tolga abi

Senin astrana dil uzatıyormuyum yavaş diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kalkış performasından ziyade 4- 5. vitesteki sürüşlerde yeterince güçlü hissettirir gibime geliyor.

Astra nın gidişi benim modlu Tango dan da iyi, ama "yok be abi kullandım araba yürümüyor" diye aklıma sokarsan pek de hayra vesile olmazsın ilersi için :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakalım alıp kullandıktan sonra size yorumlarımı aktarırım.

Performansı çok öldürmese yeter, zaten kullancağı ev yazlık arası ve büyük alışveriş merkezleri falan filan.

Öyle uzun yola gideceği yok aracın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kalkış performasından ziyade 4- 5. vitesteki sürüşlerde yeterince güçlü hissettirir gibime geliyor.

Astra nın gidişi benim modlu Tango dan da iyi, ama "yok be abi kullandım araba yürümüyor" diye aklıma sokarsan pek de hayra vesile olmazsın ilersi için :yeah:

Yok yok motoru fındık ama performansı tatminkar abicim senin aracının :D

Bakalım alıp kullandıktan sonra size yorumlarımı aktarırım.

Performansı çok öldürmese yeter, zaten kullancağı ev yazlık arası ve büyük alışveriş merkezleri falan filan.

Öyle uzun yola gideceği yok aracın.

abi 0-100 ve ara hızlanmalar çok can sıkıcı

max hızda 160 ı geçmiyor abicim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz aracı alırken ne hediye edeceklerini falan sordum, araçta herşey var ne hediye edelim olmayanlara park sensörü takıyoruz dediler.

Sonrada boya koruma teklif ettiler, ok dedim.

şimdi bu araç boya koruma yapılmış olarak mı teslim edilir yoksa bize kart verecekler mesela sonax'ın, onunla gidip ayrıca mı yaptırıcaz bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buralarda ayrıca çalışan boya bakım firmaları yok, aracı alırken "biz serviste boya koruma yaptık" diyorlar (Allahları var tozlu bezlerle fırçalarla birkaç kez zımparalamadan vermiyorlar gerçekten) o yüzden kuponla kendin yaptırırsan bence daha garanti olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.