Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B sınıfı dizel

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Telefonlaştık satıcı ile akşam bakıcam buna, üstelik komşu çıktık 2 sokak var aramızda.

Adam hafta içi kullanmıyorum işyerinde bırakıyorum, bakmaya gelecekseniz arabayla geleyim dedi.

Yani sanırım km. orjinal :rolleyes:

Bunda donanım olarak dijital klima hız sabitleme ve celik jant + olarak var 307 ye.

3 silinfirli TDI motoru var.

Bakalım fiyatta biraz indirim alırsak ve babamda beğenirse olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadasımda cordobası var...3 silindirli ama cok cok ekonomik bir motor uşak izmir arası yolculuk yapmıştım virajları ve yokuşları güzel cekiyordu...sadece dizelin sesi biraz daha yüksek içi konforlu güzel bir araba ama yakıtı kokluyor normal sınırlar içinde giderseniz....kendisi 3.2 lere kadar düşürdüğünü şehirlerarası yolda söylüyordu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadasımda cordobası var...3 silindirli ama cok cok ekonomik bir motor uşak izmir arası yolculuk yapmıştım virajları ve yokuşları güzel cekiyordu...sadece dizelin sesi biraz daha yüksek içi konforlu güzel bir araba ama yakıtı kokluyor normal sınırlar içinde giderseniz....kendisi 3.2 lere kadar düşürdüğünü şehirlerarası yolda söylüyordu...

Evet Abi vw'in 3 silindirli 1.4 TDI motoru var bunda.Yazdığın değerler çok güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet Abi vw'in 3 silindirli 1.4 TDI motoru var bunda.Yazdığın değerler çok güzel.

İzmir den gelen bir pazarlamacı arkadaşımda aynı araç var ve çok memnun; aynı aracın 85Hp liğini kullandığım kadarıyla sınıfına göre tok ve sessiz bir sürüşü var tek eleştirilebilecek yanı belki de yalın iç tasarımı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle sabırlı insanları anlamıyorum :D hiç mi gaza basmazlar..uyurum hemde deliksiz :blink::D:unsure::zha: :zha: :kop:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İzmir den gelen bir pazarlamacı arkadaşımda aynı araç var ve çok memnun; aynı aracın 85Hp liğini kullandığım kadarıyla sınıfına göre tok ve sessiz bir sürüşü var tek eleştirilebilecek yanı belki de yalın iç tasarımı.

Bakalım Tolga hayırlısı umarım iyi birşeyler buluruz.

Yanlız 0 km. araçlar uçuyor sanırım 2.el almak zorundayız :unsure:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.