Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2,5 Elektrik Işi

Önerilen Mesajlar

herkeze mbrlara ben 2011 titanium x focus sahıbıyım follow me özellikli bi sensör aldım sitedeki okyat abime taktıracaktım ama müsait değilmiş başka biri varmı bana yardımcı olacak eger daha önce yapan takan varsa çok sevinirim saygılarımla mustafa gülşen

Mustafa Gülşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benım yanlıs yazmamdan kaynaklandı kusuruma bakma var  ama ben kapıları kumandayla actıgım zaman sıs ve park lambalarının yanmasını ıstıyorum onun ıcınde ona oygun sensor aldım onun ıcın yardım ıstemıstım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten var follow me, aynen. Nasıl çalıştığını öğrenmek için bakınız: klavuz

follew me var ama dediğim gibi kumandayı acıp kapatınca sıs ve park lambasının yanmasını ıstıyorum onun ıcınde bu ısten anlayan bı elketrıkcı daha doogrusu daha once boyle bıseyı takan bırı saygılarımla 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takilmasi cok basit birsey.Modulden cikan kablolarin bir tanesi kontagin sigortasina digerleri park ve sis sigortalarina takilacak.Herhangi bir elektrikciye gidip halledebilirsiniz hatta sigortalarin yerini ogrenip kendiniz bile takabilirsiniz ozel bir elektrikciye gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takilmasi cok basit birsey.Modulden cikan kablolarin bir tanesi kontagin sigortasina digerleri park ve sis sigortalarina takilacak.Herhangi bir elektrikciye gidip halledebilirsiniz hatta sigortalarin yerini ogrenip kendiniz bile takabilirsiniz ozel bir elektrikciye gerek yok.

keşke öyle olsa kardeşimn çunku racın kapı acma motoruna felan baglanıyorumus ordan sınyal alıp sıs ve farlara verılıyormus hatta 3 4 sssat bıle surer dedıler bana elektrkcı buldum ama halladerız yaaa felan deyınce pekte ıcıme sınmedı anlıcagın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Halil Oto Elektrik 0535 259 10 89 ayakkabıcı fatihin selamı var

Mustafa Usta 0532 581 64 01  forumdan yönlendirdiler

sagol kardeşim daha önce de yapmışlardır herhalde bu uygulamayı bende zaten formdan aldım bu sensor denen olayı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.