Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yokuş Yardımı

Muhammet Akyıldız

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

çok mantıklı gelmedi bana. focus için araba çalışıyor olsa viteste bırakamazsın hill holder vites boşken devreye girmez. e motor çalışmıyor olsa kaymaz. hadi diyelim opelde vites boşkende devreye giriyor, kaç sn tutuyormuş ki? focusta o sürede arabadan inmek için hastaneye filan yetişiyor olmak lazım

Valla düşününce bana da mantıklı gelmedi ama astraya  hiç binmişliğim olmadığı için doğru olabilir ihtimali vardır belki dedim..En azından aracın ekranında ne aktif ne değil yazması lazım .Bilemiyorum ama böyle bir yazıyı okudum araştırayım bulursam paylaşırım yine

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ayrıca şoför kapısı tam kapalı olmayıncada devreye girmiyor

focus manuelde giriyor otomatikte girmiyor :D

Valla düşününce bana da mantıklı gelmedi ama astraya  hiç binmişliğim olmadığı için doğru olabilir ihtimali vardır belki dedim..En azından aracın ekranında ne aktif ne değil yazması lazım .Bilemiyorum ama böyle bir yazıyı okudum araştırayım bulursam paylaşırım yine

yanlış anlama ben yazıyı okusamda inanasım gelmez. ben şimdi böyle bir hikaye uydursam sağda solda birisi görse haber yapacak olsa nasıl olsa doğruluğunu araştırmayacak. ama belki opel itiraz ederdi böyle birşey olamaz diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus manuelde giriyor otomatikte girmiyor :D

yanlış anlama ben yazıyı okusamda inanasım gelmez. ben şimdi böyle bir hikaye uydursam sağda solda birisi görse haber yapacak olsa nasıl olsa doğruluğunu araştırmayacak. ama belki opel itiraz ederdi böyle birşey olamaz diye.

Arabam.comda bulamadım ama opelcilerin forumunda birisi şöyle dile getirmiş:

Nerde yaşandı tam olarak hatırlamıyorum fakat eğimli bir yola arabasını park eden kişi elektronik el frenini çekiyor ve iniyor aşağı fakat araç hill holder yardımı ile dururken bir anda bırakıyor kendini ve adam arabasını yakalayana kadar kaçıyor zaten sonuç 4 araca çarparak duran bir araç... Allah kimseye yaşatmasın bunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabam.comda bulamadım ama opelcilerin forumunda birisi şöyle dile getirmiş:

Nerde yaşandı tam olarak hatırlamıyorum fakat eğimli bir yola arabasını park eden kişi elektronik el frenini çekiyor ve iniyor aşağı fakat araç hill holder yardımı ile dururken bir anda bırakıyor kendini ve adam arabasını yakalayana kadar kaçıyor zaten sonuç 4 araca çarparak duran bir araç... Allah kimseye yaşatmasın bunu

şimdi benim buradan anladığım adam el freni çekip iniyor ama o esnada aslında el freni devreye girmemiş araç hill holderda duruyormuş hill holderın süresi doluncada kaymaya başlamış. eğer ki doğru anladıysam buna yorumun yukarıdaki ile aynı. Eğer olay böyle olduysa bana göre o esnada el freni devreye girmiş sonrasında arızadan dolayı boşalmıştır. Opelin mühendislerinin bu kadar düşüncesiz olma ihtimali yok bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şimdi benim buradan anladığım adam el freni çekip iniyor ama o esnada aslında el freni devreye girmemiş araç hill holderda duruyormuş hill holderın süresi doluncada kaymaya başlamış. eğer ki doğru anladıysam buna yorumun yukarıdaki ile aynı. Eğer olay böyle olduysa bana göre o esnada el freni devreye girmiş sonrasında arızadan dolayı boşalmıştır. Opelin mühendislerinin bu kadar düşüncesiz olma ihtimali yok bence.

bende aynı şeyi anladım ama aracı bilmediğim için olmaz öyle şey de diyip kesin fikir belirtmk istemiyorum.Bu kadar çok yazıldığına göre böyle bir durum olmuş.Ancak dediğin gibi opel mühendislerinin bunu atlayabileceklerini sanmıyorum eğer öyleyse tam tazminatlık bir durum bu..:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.