Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Seçimi Hakkında Yardım Lütfen :)

O. Fatih Yurter

Önerilen Mesajlar

PD tam olarakta onun karşılığı kardeşim senin bahsettiğin motor octavialarda kullanılan 1,9 90 hp lik motor (diğerine göre zayıf olan).

Pistonların forget olabilir ama yanıldığın nokta şu. Bu araç benzinli değil. Dizel.

Benzinli araç sıralı sıralı ardışık şekilde yakıt patlarıt.

Dizel motor yakıtı yüksek basınçla yakar. Bu olay motor için zaten külfettir. Ayrıca dizel motorların krank milleride benzinli motorlara göre daha ağırdır. Bu ağırlık aracın torkunu yükseltirken. kollarra binen yükü dahada arttırır. Yani forget pistonun sandığın gibi bir artısı yok sana. Sadece stock için dayanıklıdır.

O motor 160 hp olur. Ancak ne yakıt ekonomisi kalır nede ömür.

Madem tork istiyosun dizel güç istiyosun Fabia TDI RS alsaydın 1,9 130 hp 6 ileri.

Hamleni yanlış taşla yapıyosun.

O motor o yükü uzun süreli kaldırmaz. Bide gidiyor diye yükleniyorsun ya. Canı gidiyor farkında değilsin.

200 bin yazılımlı kullananlar var abi 90 değil 110 hp bu. Turbosundan başka bi sıkıntı çıkarcağını sanmıyorum yazılımı yapan kişi sağlıklı hali bu dedi istersen açarım yinede sen bilirsin dedi bide biliyo musun abi bunlarda egr ne tarafta 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

200 bin yazılımlı kullananlar var abi 90 değil 110 hp bu. Turbosundan başka bi sıkıntı çıkarcağını sanmıyorum yazılımı yapan kişi sağlıklı hali bu dedi istersen açarım yinede sen bilirsin dedi bide biliyo musun abi bunlarda egr ne tarafta 

Daha kötü olan motor için söyledim zaten onu octavialarda kullanılan 90 hp motor diye.

EGR nin yeri hakkında bilgim yok. Sanayiide hallederler ama. Düzgün bi dizelci bul.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.