Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 St (Bu Focus Ise Bizimkiler Ne?:))

Önerilen Mesajlar

dikkatini çekmiştir illaki ama focus 2 st lerin jantları ile focus 3 st lerin ki aynı sanki?2 kasalardaki jantı bulup bizimkine taksak sorn çıkar mı?uygun helezonu da bularak tabi

Jant konusu ilgi alanımda değil o Sabri'nin uzmanlık alanı :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dikkatini çekmiştir illaki ama focus 2 st lerin jantları ile focus 3 st lerin ki aynı sanki?2 kasalardaki jantı bulup bizimkine taksak sorn çıkar mı?uygun helezonu da bularak tabi

Ayni değil. Şuana kadarki 3 Focus STninde jantlari farkli. Bence en guzeli F2.5 yani makyajli kasadaki, bulmakta imkansiza yakin :) Focus2 ST jantini sahibindene focus st jant yazarak tahminim en az 10 tane bulursunuz ve uyar 5x108 bijon araliği. Ben sahsen forumdada paylastigim Vossenleri alicam insallah parayi ayarlarsam
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayni değil. Şuana kadarki 3 Focus STninde jantlari farkli. Bence en guzeli F2.5 yani makyajli kasadaki, bulmakta imkansiza yakin :) Focus2 ST jantini sahibindene focus st jant yazarak tahminim en az 10 tane bulursunuz ve uyar 5x108 bijon araliği. Ben sahsen forumdada paylastigim Vossenleri alicam insallah parayi ayarlarsam

İnşllh kısa zamanda alırsınız .Merakla bekliyorum..Sonuçları mutlaka paylaşın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.